Bus Bielawa – Wrocław. Jak dojechać, atrakcje, rozkład jazdy

Kilku dziesięciokilometrowe podróże to dla wielu codzienność. Często są one związane z miejscem pracy w większym mieście, które znajduje się daleko od naszego miejsca zamieszkania. Wrocław jako duże, prężne miasto codziennie ma wielu odwiedzających, ale również ludzi dojeżdżających do swoich miejsc pracy. Dzięki Beskid-Przewozy dojazd z odległych powiatów jest o wiele prostszy.

Połączenie Bielawa – Pieszyce – Dzierżoniów – Wrocław

Połączenie to obsługuje trzy miasta powiatu dzierżoniowskiego na południowy zachód od Wrocławia. Wszystkie miejscowości mogą szczycić się swoją wyjątkowością z uwagi na ich położenie u podnóża Gór Sowich oraz niedaleko Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Przyglądając się dokładniej trzem wymienionym miejscowościom można odkryć w nich wiele ciekawostek.

Bielawa

Średniej wielkości miasto liczące około 30 tysięcy mieszkańców. Głównie uwagę przykuwa tutaj krajobraz naturalny. Spacerując szlakami po skałkach w Bielawie możemy podziwiać szczyty Gór Sowich z takich miejsc jak na przykład Góra Parkowa czy Biała Skałka. Pięknym miejscem jest również Jezioro Bielawskie idealnie wpasowujące się w naturalny krajobraz przedgórza. Miasto może poszczycić się również architekturą, ponieważ ma rynek z ratuszem oraz wiele zabytkowych kościołów. W Bielawie zaczyna się podróż autobusem Beskid-Przewozy w stronę kolejnego miasta powiatu.

Pieszyce

Mniejsze miasto liczące około 8 tysięcy mieszkańców, położone nieopodal drogi w Góry Sowie. Do Gminy Pieszyce należy najbardziej rozpoznawalny symbol Gór Sowich – wieża widokowa szczytu Wielka Sowa. Bogatą historię gminy potwierdzają mury obronne z XVII wieku służące niegdyś zespołowi zamkowo-pałacowemu, który również utrzymany jest w świetnym stanie.

Dzierżoniów

Stolica powiatu dzierżoniowskiego to kolejny przystanek na trasie przejazdu do Wrocławia. Średnie, gęsto zaludnione miasto spełnia wszelkie wymagania stolicy powiatu. W Dzierżoniowie jest dworzec PKP, Ośrodek Sportu i Rekreacji, a centrum miasta zbudowane na kształt koła ma piękny rynek z ratuszem oraz smacznymi knajpkami dookoła. Patrząc na prezencję miasta oraz jego położenie, można tylko pozazdrościć mieszkańcom lub zobaczyć samemu i przyjechać tam na przykład z Beskid-Przewozy lub PKS Dzierżoniów.

Przewoźnicy na trasie Bielawa – Wrocław

Na trasie z Bielawy do Wrocławia przez Dzierżoniów i Pieszyce przewozy regularnie oferuje kilku przewoźników. Są to głównie PKS Dzierżoniów, Beskid-Przewozy i Busy Wrocław. Mnogość przewoźników stanowi o szerokich rozkładach, które zapewniają komfort podróżowania w każdej porze dnia. Odjazdy autobusów na tej linii są nawet co 30 minut, więc jest wystarczająco często, aby bez obaw móc korzystać z autobusów jako z głównego środka transportu.

Odległości i czasy przejazdu

Cała trasa przejazdu to około 70 kilometrów. Jest to trasa od Bielawy przez Pieszyce i Dzierżoniów, później prowadząca przez Łagiewniki, Jordanów Śląskie i Bielany Wrocławskie. Koniec trasy ma miejsce na dworcu autobusowym przy Galerii Wrocławskiej. Czas podróży na całej trasie to nieco ponad półtorej godziny. Na trasie nie ma zbyt wielu przystanków, więc jazda jest płynna i stosunkowo szybka.

Orientacyjne ceny biletów

Ceny biletów normalnych wahają się w granicach 7-18 złotych, natomiast występują bilety ulgowe, seniorskie i okresowe, które w zależności od przewoźnika mają różne ceny, jednak korzystniejsze od cen biletów jednorazowych.

Rozkład jazdy autobusów Bielawa – Wrocław, Wrocław – Bielawa:

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnikŚrodek transportu
PIESZYCE SKRZ. ul. BielawskaWROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.13:3115:0017.00PLN1h 29minPKS DzierżoniówBus
PIESZYCE SKRZ. ul. BielawskaWROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.12:0113:3017.00PLN1h 29minPKS DzierżoniówBus
PIESZYCE SKRZ. ul. BielawskaWROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.10:5112:2017.00PLN1h 29minPKS DzierżoniówBus
PIESZYCE SKRZ. ul. BielawskaWROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.9:4111:1017.00PLN1h 29minPKS DzierżoniówBus
PIESZYCE, ul. BielawskaWROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 19:1510:391h 24minUsługi Busokarowe, Mariusz RomańczukBus
PIESZYCE, ul. BielawskaWROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 17:108:371h 27minUsługi Busokarowe, Mariusz RomańczukBus
PIESZYCE SKRZ. ul. BielawskaWROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.6:267:5517.00PLN1h 29minPKS DzierżoniówBus
PIESZYCE, ul. BielawskaWROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 15:457:091h 24minUsługi Busokarowe, Mariusz RomańczukBus
PIESZYCE SKRZ. ul. BielawskaWROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.5:166:4517.00PLN1h 29minPKS DzierżoniówBus
PIESZYCE SKRZ. ul. BielawskaWROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.4:416:1017.00PLN1h 29minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska22:1023:3417.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska19:5521:1917.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska18:2019:4417.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 1PIESZYCE, ul. Bielawska17:3018:531h 23minUsługi Busokarowe, Mariusz RomańczukBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska17:0018:2417.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska15:2516:4917.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska14:0015:2417.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska12:5514:1917.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska11:3012:5417.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska8:4010:0417.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska7:409:0417.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska6:458:0917.00PLN1h 24minPKS DzierżoniówBus
WROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 1PIESZYCE, ul. Bielawska6:007:291h 29minUsługi Busokarowe, Mariusz RomańczukBus

Przystanki autobusowe na trasie Bielawa – Wrocław, Wrocław – Bielawa:

PieszyceWrocław17,00 zł1h 29min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
4:414:41
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK4:454:504km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 94:524:525km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O4:564:567km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO4:584:588km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła5:135:1321km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska5:155:1522km
Jordanów Śląski, Kościół5:255:2530km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA5:505:5053km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro5:525:5254km
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow6:016:0158km
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.6:1062km
5:165:16
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK5:205:254km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 95:275:275km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O5:315:317km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO5:335:338km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła5:485:4821km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska5:505:5022km
Jordanów Śląski, Kościół6:006:0030km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA6:256:2553km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro6:276:2754km
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow6:366:3658km
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.6:4562km
PieszyceWrocław1h 24min
5:455:45
DZIERŻONIÓW Sienkiewicza (SCK)5:555:556km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 95:575:577km
Dzierżoniów,Piastow.-Os.Jasne6:006:0012km
Dzierżoniów, ul. Sikorskiego6:036:0313km
Uciechów, KOŁACZÓW6:086:0816km
RATAJNO skrzyż.6:156:1522km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła6:176:1728km
ŁAGIEWNIKI6:196:1929km
RADZIKÓW6:226:2231km
TRZEBNIK6:246:2432km
MLECZNA6:266:2634km
JANÓWEK6:286:2836km
Jordanów Śląski, Kościół6:306:3037km
WILCZKOWICE6:346:3440km
PUSTKÓW WILCZKOWSKI6:366:3642km
JASZOWICE6:386:3844km
ROLANTOWICE6:396:3945km
CIESZYCE6:416:4147km
Szczepankowice, Szczepankow/Wierzb. przed skrz6:426:4248km
MAGNICE skrz. z obwodnicą auto6:456:4555km
MAGNICE, Europejska6:466:4656km
DOMASŁAW, ul. Wrocławska6:486:4857km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Boczna6:516:5159km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro6:536:5360km
WROCŁAW, Partynice-Zwycięska6:576:5768km
Wrocław Krzyki, ul.Powst.Śl.7:007:0069km
Wrocław, Wroclaw, ul. Hallera-Al. Wiśn.7:027:0270km
WROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 17:0974km
WrocławPieszyce1h 29min
6:00
Wrocław, Wroclaw “Hallera”,ul.Pow.Śląs.6:076:074km
WROCŁAW, Partynice-Jeździecka6:126:126km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro6:166:1612km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Boczna6:186:1813km
DOMASŁAW, ul. Wrocławska6:216:2116km
MAGNICE, Europejska6:236:2318km
MAGNICE skrz. z obwodnicą auto6:246:2419km
Szczepankowice, Szczepankow/Wierzb. przed skrz6:326:3225km
CIESZYCE6:336:3326km
ROLANTOWICE6:356:3528km
JASZOWICE6:366:3629km
PUSTKÓW WILCZKOWSKI6:386:3831km
WILCZKOWICE6:406:4032km
Jordanów Śląski, Kościół6:446:4436km
JANÓWEK6:466:4637km
MLECZNA6:486:4839km
TRZEBNIK6:506:5041km
RADZIKÓW6:526:5242km
ŁAGIEWNIKI6:556:5544km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła6:576:5745km
RATAJNO skrzyż.6:596:5951km
SIENIAWKA7:027:0253km
Uciechów, KOŁACZÓW7:067:0657km
UCIECHÓW7:107:1060km
Dzierżoniów, ul. Sikorskiego7:147:1461km
Dzierżoniów,Piastow.-Os.Jasne7:157:1562km
DZIERŻONIÓW, ul. Bat. Chłopski7:187:1865km
DZIERŻONIÓW Sienkiewicza (SCK)7:207:2066km
PIESZYCE, ul. Bielawska7:297:2974km
WrocławPieszyce17,00 zł1h 24min
6:45
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow6:546:544km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro7:037:038km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA7:057:059km
Jordanów Śląski, Kościół7:307:3032km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska7:407:4040km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła7:427:4241km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO7:577:5754km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O7:597:5955km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 98:028:0256km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK8:048:0457km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska8:098:0961km
6:266:26
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK6:306:354km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 96:376:375km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O6:416:417km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO6:436:438km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła6:586:5821km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska7:007:0022km
Jordanów Śląski, Kościół7:107:1030km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA7:357:3553km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro7:377:3754km
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow7:467:4658km
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.7:5562km
PieszyceWrocław1h 27min
7:107:10
DZIERŻONIÓW Sienkiewicza (SCK)7:207:206km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 97:227:227km
Dzierżoniów,Piastow.-Os.Jasne7:257:2512km
Dzierżoniów, ul. Sikorskiego7:287:2813km
Uciechów, KOŁACZÓW7:367:3616km
RATAJNO skrzyż.7:437:4322km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła7:457:4528km
ŁAGIEWNIKI7:477:4729km
RADZIKÓW7:507:5031km
TRZEBNIK7:527:5232km
MLECZNA7:547:5434km
JANÓWEK7:567:5636km
Jordanów Śląski, Kościół7:587:5837km
WILCZKOWICE8:028:0240km
PUSTKÓW WILCZKOWSKI8:048:0442km
JASZOWICE8:068:0644km
ROLANTOWICE8:078:0745km
CIESZYCE8:098:0947km
Szczepankowice, Szczepankow/Wierzb. przed skrz8:108:1048km
MAGNICE skrz. z obwodnicą auto8:138:1355km
MAGNICE, Europejska8:148:1456km
DOMASŁAW, ul. Wrocławska8:168:1657km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Boczna8:198:1959km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro8:218:2160km
WROCŁAW, Partynice-Zwycięska8:258:2568km
Wrocław Krzyki, ul.Powst.Śl.8:288:2869km
Wrocław, Wroclaw, ul. Hallera-Al. Wiśn.8:308:3070km
WROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 18:3774km
9:159:15
DZIERŻONIÓW Sienkiewicza (SCK)9:259:256km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 99:279:277km
Dzierżoniów,Piastow.-Os.Jasne9:309:3012km
Dzierżoniów, ul. Sikorskiego9:339:3313km
Uciechów, KOŁACZÓW9:389:3816km
RATAJNO skrzyż.9:459:4522km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła9:479:4728km
ŁAGIEWNIKI9:499:4929km
RADZIKÓW9:529:5231km
TRZEBNIK9:549:5432km
MLECZNA9:569:5634km
JANÓWEK9:589:5836km
Jordanów Śląski, Kościół10:0010:0037km
WILCZKOWICE10:0410:0440km
PUSTKÓW WILCZKOWSKI10:0610:0642km
JASZOWICE10:0810:0844km
ROLANTOWICE10:0910:0945km
CIESZYCE10:1110:1147km
Szczepankowice, Szczepankow/Wierzb. przed skrz10:1210:1248km
MAGNICE skrz. z obwodnicą auto10:1510:1555km
MAGNICE, Europejska10:1610:1656km
DOMASŁAW, ul. Wrocławska10:1810:1857km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Boczna10:2110:2159km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro10:2310:2360km
WROCŁAW, Partynice-Zwycięska10:2710:2768km
Wrocław Krzyki, ul.Powst.Śl.10:3010:3069km
Wrocław, Wroclaw, ul. Hallera-Al. Wiśn.10:3210:3270km
WROCŁAW, Dworzec, ul. Sucha 110:3974km
7:40
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow7:497:494km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro7:587:588km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA8:008:009km
Jordanów Śląski, Kościół8:258:2532km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska8:358:3540km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła8:378:3741km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO8:528:5254km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O8:548:5455km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 98:578:5756km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK8:598:5957km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska9:049:0461km
9:419:41
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK9:459:504km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 99:529:525km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O9:569:567km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO9:589:588km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła10:1310:1321km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska10:1510:1522km
Jordanów Śląski, Kościół10:2510:2530km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA10:5010:5053km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro10:5210:5254km
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow11:0111:0158km
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.11:1062km
10:5110:51
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK10:5511:004km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 911:0211:025km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O11:0611:067km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO11:0811:088km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła11:2311:2321km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska11:2511:2522km
Jordanów Śląski, Kościół11:3511:3530km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA12:0012:0053km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro12:0212:0254km
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow12:1112:1158km
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.12:2062km
8:40
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow8:498:494km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro8:588:588km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA9:009:009km
Jordanów Śląski, Kościół9:259:2532km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska9:359:3540km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła9:379:3741km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO9:529:5254km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O9:549:5455km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 99:579:5756km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK9:599:5957km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska10:0410:0461km
11:30
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow11:3911:394km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro11:4811:488km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA11:5011:509km
Jordanów Śląski, Kościół12:1512:1532km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska12:2512:2540km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła12:2712:2741km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO12:4212:4254km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O12:4412:4455km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 912:4712:4756km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK12:4912:4957km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska12:5412:5461km
12:0112:01
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK12:0512:104km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 912:1212:125km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O12:1612:167km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO12:1812:188km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła12:3312:3321km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska12:3512:3522km
Jordanów Śląski, Kościół12:4512:4530km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA13:1013:1053km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro13:1213:1254km
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow13:2113:2158km
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.13:3062km
14:00
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow14:0914:094km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro14:1814:188km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA14:2014:209km
Jordanów Śląski, Kościół14:4514:4532km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska14:5514:5540km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła14:5714:5741km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO15:1215:1254km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O15:1415:1455km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 915:1715:1756km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK15:1915:1957km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska15:2415:2461km
15:25
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow15:3415:344km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro15:4315:438km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA15:4515:459km
Jordanów Śląski, Kościół16:1016:1032km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska16:2016:2040km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła16:2216:2241km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO16:3716:3754km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O16:3916:3955km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 916:4216:4256km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK16:4416:4457km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska16:4916:4961km
13:3113:31
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK13:3513:404km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 913:4213:425km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O13:4613:467km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO13:4813:488km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła14:0314:0321km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska14:0514:0522km
Jordanów Śląski, Kościół14:1514:1530km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA14:4014:4053km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro14:4214:4254km
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow14:5114:5158km
WROCŁAW ul. Sucha 1/ D.A.15:0062km
12:55
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow13:0413:044km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro13:1313:138km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA13:1513:159km
Jordanów Śląski, Kościół13:4013:4032km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska13:5013:5040km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła13:5213:5241km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO14:0714:0754km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O14:0914:0955km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 914:1214:1256km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK14:1414:1457km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska14:1914:1961km
17:00
WROCŁAW “Hallera” – al.Wisniow17:0917:094km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro17:1817:188km
BIELANY WROCŁAWSKIE-BOCZNA17:2017:209km
Jordanów Śląski, Kościół17:4517:4532km
ŁAGIEWNIKI, ul. Wrocławska17:5517:5540km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła17:5717:5741km
DZIERŻONIÓW SIKORSKIEGO18:1218:1254km
DZIERŻONIÓW, ul. Piastowska/ O18:1418:1455km
DZIERŻONIÓW,Kopernika Sp. nr 918:1718:1756km
DZIERŻONIÓW ul.Sienkiewicz SCK18:1918:1957km
PIESZYCE SKRZ. ul. Bielawska18:2418:2461km
WrocławPieszyce1h 23min
17:30
Wrocław, Wroclaw “Hallera”,ul.Pow.Śląs.17:3717:374km
WROCŁAW, Partynice-Jeździecka17:4217:426km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Makro17:4617:4612km
BIELANY WROCŁAWSKIE, Boczna17:4817:4813km
DOMASŁAW, ul. Wrocławska17:5117:5116km
MAGNICE, Europejska17:5317:5318km
MAGNICE skrz. z obwodnicą auto17:5417:5419km
Szczepankowice, Szczepankow/Wierzb. przed skrz17:5817:5825km
CIESZYCE18:0018:0026km
ROLANTOWICE18:0218:0228km
JASZOWICE18:0318:0329km
PUSTKÓW WILCZKOWSKI18:0518:0531km
WILCZKOWICE18:0718:0732km
Jordanów Śląski, Kościół18:1118:1136km
JANÓWEK18:1318:1337km
MLECZNA18:1518:1539km
TRZEBNIK18:1718:1741km
RADZIKÓW18:1918:1942km
ŁAGIEWNIKI18:2218:2244km
Łagiewniki,Jedn. Narod. szkoła18:2418:2445km
RATAJNO skrzyż.18:2618:2651km
Uciechów, KOŁACZÓW18:3118:3157km
Dzierżoniów, ul. Sikorskiego18:3818:3861km
Dzierżoniów,Piastow.-Os.Jasne18:3918:3962km
DZIERŻONIÓW, ul. Bat. Chłopski18:4218:4265km
DZIERŻONIÓW Sienkiewicza (SCK)18:4418:4466km
PIESZYCE, ul. Bielawska18:5318:5374km