Lublin – Wrocław – jak dojechać? Rozkład jazdy autobusów

Jak najłatwiej, jak dojechać z Lublina do Wrocławia? Jak dojechać pociągiem, czy autobusem do Wrocławia? Który transport jest najbardziej opłacalny, najszybszy i najwygodniejszy? Zapoznaj się z rozkładem jazdy autobusów i pociągów do Wrocławia!

Autobus z Lublina do Wrocławia:

Śr. czas przejazdu:10 godzin 21minut
Cena biletu:69zł
Odjazd autobusu::Lublin
Przyjazd autobusem::Wrocław
Odległość:386km
Przewoźnicy autobusowi::Flixbus, Infobus

Rozkład jazdy autobusów i pociągów Lublin – Wrocław, Wrocław – Lublin:

Z miastaDo miastaZe stacjiDo stacjiCzas odjazduCzas przyjazduCzas w drodze (h)Cena (zł)PrzewoźnikTyp transportu
LublinWrocławLublin, Busbahnhof, al. TysiącleciaWrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 136:0016:4010:4019,86FlixBusbus
LublinWrocławLublinWrocław (Breslau)7:2115:388:1714,04bus
LublinWrocławLublinWrocław (Breslau)7:2815:388:1018,63bus
LublinWrocławLublin, Busbahnhof, al. TysiącleciaWrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 139:0019:0010:023,09FlixBusbus
LublinWrocławLublin, Busbahnhof, al. TysiącleciaWrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 1311:4222:4010:5820,78FlixBusbus
LublinWrocławLublinWrocław (Breslau)14:5023:048:1421,45bus
LublinWrocławLublinWrocław (Breslau)14:5023:108:2021,45bus
LublinWrocławLublinWrocław (Breslau)14:5023:148:2421,45bus
LublinWrocławLublin, Busbahnhof, al. TysiącleciaWrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 1316:524:5011:5818,48FlixBusbus
LublinWrocławLublinWrocław (Breslau)21:285:177:4914,04bus
LublinWrocławLublinWrocław (Breslau)21:355:177:4218,63bus
LublinWrocławLublin, Busbahnhof, al. TysiącleciaWrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 1323:5011:4011:5019,17FlixBusbus
LublinWrocławLublin, Busbahnhof, al. TysiącleciaWrocław (Breslau), Bushaltestelle, Plac Grunwaldzki23:5011:2011:3019,17FlixBusbus

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnikŚrodek transportu
LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 6WROCŁAW, DA ul. Sucha 120:284:1764.00PLN7h 49minEXPRESSBUSBus
Lublin GłównyWrocław Główny15:0523:178h 12minPKP Intercity S.A.Pociąg
Lublin GłównyWrocław Główny13:3020:547h 24minPKP Intercity S.A.Pociąg
Lublin GłównyWrocław Główny9:4317:107h 27minPKP Intercity S.A.Pociąg
LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 6WROCŁAW, DA ul. Sucha 16:2114:3864.00PLN8h 17minEXPRESSBUSBus
Lublin GłównyWrocław Główny5:1514:399h 24minPKP Intercity S.A.Pociąg
Lublin GłównyWrocław Główny5:0012:367h 36minPKP Intercity S.A.Pociąg
LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 6WROCŁAW D.A.20:505:1658.00PLN8h 26minRago Sp. z o.o.Bus
Lublin D.A. GłównyWrocław, D.A.13:5022:1453.20PLN8h 24minBP TourBus
WROCŁAW, DA ul. Sucha 1LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 621:014:5064.00PLN7h 49minEXPRESSBUSBus
Wrocław GłównyLublin Główny15:4823:157h 27minPKP Intercity S.A.Pociąg
Wrocław GłównyLublin Główny13:2122:489h 27minPKP Intercity S.A.Pociąg
Wrocław GłównyLublin Główny11:0918:537h 44minPKP Intercity S.A.Pociąg
WROCŁAW, DA ul. Sucha 1LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 68:5017:0664.00PLN8h 16minEXPRESSBUSBus
Wrocław GłównyLublin Główny7:2715:007h 33minPKP Intercity S.A.Pociąg
Wrocław GłównyLublin Główny4:4012:357h 55minPKP Intercity S.A.Pociąg
WROCŁAW D.A.LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 622:256:5258.00PLN8h 27minRago Sp. z o.o.Bus
Wrocław, D.A.Lublin D.A. Główny13:5022:1453.20PLN8h 24minBP TourBus
WROCŁAW D.A.LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 622:256:5243.99PLN8h 27minRago Sp. z o.o.Bus

Udogodnienia dostępne podczas jazdy autobusem:

  • Jeden duży bagaż bezpłatnie. WI-FI przynajmniej częściowo dostępny.
  • Toaleta na pokładzie. Jeden duży bagaż bezpłatnie. Dostępne centrum medyczne.

Pociąg Lublin – Wrocław:

Odjazd:Wrocław
Przyjazd:Lublin
Odległość:386km

Przystanki autobusowe na trasie Lublin – Wrocław, Wrocław – Lublin:

WrocławLublin53,20 zł8h:24min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
13:50
Wrocław, Pl.Grunwaldzki13:5413:543km
WROCŁAW, C.H. Korona14:0014:009km
KĘPNO, ul. Broniewskiego15:0515:0579km
WIERUSZÓW, D.A.15:2315:2391km
Wieluń,Warszawska,Era Park/Kau16:0116:01127km
BEŁCHATÓW LIPOWA/RONDO17:0117:01185km
BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza17:0417:04185km
Piotrków Trybunalski al.Koper18:2418:24213km
OPOCZNO UL.PERZYŃSKIEGO19:1019:10259km
PRZYSUCHA D.A.19:3619:36285km
Radom Beliny-Prażm.2/poczta20:1420:14323km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI20:5420:54360km
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO21:2421:24385km
Lublin D.A. Główny22:14433km
WrocławLublin43,99 zł8h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
22:1022:25
OLEŚNICA ul. Rzemieślnicza 0123:0023:0030km
SYCÓW ul. Kolejowa – 0223:3023:3057km
KĘPNO, ul. Broniewskiego23:5323:5377km
WIERUSZÓW D.A.0:060:0889km
Wieluń D.A/ STASZICA 490:450:47124km
OSJAKÓW CENTRUM ul. Targowa1:041:11142km
RUSIEC II1:281:28158km
BEŁCHATÓW, Sienkiewicza, BZPB1:571:57187km
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI D.A.2:222:24213km
SULEJÓW, UL. DWORCOWA2:432:43228km
OPOCZNO ul. Dworcowa (dworzec3:123:15256km
PRZYSUCHA D.A.3:463:48284km
WIENIAWA -024:014:01296km
RADOM,Beliny-Prażm/Dworzec PKS4:354:35325km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI5:105:10357km
ZAŁAZY -025:205:20367km
Puławy ul.Woj.Pols-Dw.PKS5:545:55387km
Końskowola 12-5676-026:026:02393km
KURÓW I UL.KILIŃSKIEGO6:136:13403km
Markuszów 12-5830-026:216:21408km
Zagrody 12-5859-026:256:25411km
GARBÓW, 12-5887-026:286:28414km
Jastków 12-5977-026:386:38423km
LUBLIN Al. Solidarności-Lub.026:496:49433km
LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 66:526:55435km
WrocławLublinNaN NaN7h:55min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
4:40
Wrocław Mikołajów4:454:463km
Wrocław Nadodrze4:514:526km
Oleśnica Rataje5:125:1333km
Milicz5:405:4172km
Krotoszyn5:585:5994km
Ostrów Wielkopolski6:236:28123km
Kalisz6:446:46147km
Sieradz7:177:22199km
Zduńska Wola7:347:35216km
Łask7:457:46228km
Pabianice8:088:09244km
Łódź Chojny8:298:30263km
Łódź Widzew8:378:43271km
Koluszki8:548:55292km
Skierniewice9:139:15331km
Żyrardów9:279:29354km
Warszawa Zachodnia9:489:50394km
Warszawa Centralna9:5410:10397km
Warszawa Wschodnia10:1610:19401km
Pilawa10:5710:58462km
Dęblin11:3011:31511km
Puławy Miasto11:4911:50532km
Nałęczów12:0812:09553km
Lublin Główny12:35583km
LublinWrocław53,20 zł8h:24min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
13:50
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO14:4014:4048km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI15:1015:1073km
Radom Beliny-Prażm.2/poczta15:5015:50110km
PRZYSUCHA D.A.16:2816:28148km
OPOCZNO UL.PERZYŃSKIEGO16:5416:54174km
Piotrków Trybunalski al.Koper17:4017:40220km
BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza19:0019:00248km
BEŁCHATÓW LIPOWA/RONDO19:0319:03248km
Wieluń,Warszawska,Era Park/Kau20:0320:03307km
WIERUSZÓW, D.A.20:4120:41342km
KĘPNO, ul. Broniewskiego20:5920:59354km
WROCŁAW, C.H. Korona22:0422:04424km
Wrocław, Pl.Grunwaldzki22:1022:10431km
Wrocław, D.A.22:14433km
WrocławLublinNaN NaN7h:33min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:27
Oława7:447:4526km
Brzeg7:547:5541km
Opole Główne8:198:2481km
Strzelce Opolskie8:498:50114km
Gliwice9:179:19152km
Zabrze9:279:28160km
Katowice9:439:48178km
Sosnowiec Główny9:569:57187km
Będzin Miasto10:0210:03192km
Dąbrowa Górnicza10:0910:10197km
Zawiercie10:2810:29222km
Włoszczowa11:0811:09295km
Kielce11:4111:56343km
Suchedniów12:2312:24378km
Skarżysko-kamienna12:3112:32387km
Radom12:5913:04428km
Pionki Zachodnie13:2013:21450km
Puławy Miasto14:0114:02498km
Nałęczów14:3114:32520km
Lublin Główny15:00549km
LublinWrocław58,00 zł8h:26min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
20:3520:50
Jastków 12-5976-0121:0421:0412km
GARBÓW, 12-5885-0121:1321:1321km
Zagrody 12-5860-0121:1721:1724km
Markuszów 12-5831-0121:2121:2127km
KURÓW I UL.KILIŃSKIEGO21:2821:2832km
Puławy ul.Woj.Pol.-Dw.PKS21:4921:5048km
ZAŁAZY-0122:1222:1268km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI22:2522:2578km
Radom, Hotel Glass23:0023:00110km
WIENIAWA -0123:3423:34139km
PRZYSUCHA D.A.23:4723:49151km
OPOCZNO ul. Dworcowa (dworzec0:200:22179km
SULEJÓW, UL. DWORCOWA0:510:51207km
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI D.A.1:091:12222km
BEŁCHATÓW, Sienkiewicza, BZPB1:391:39247km
RUSIEC I2:122:12277km
OSJAKÓW CENTRUM ul. Targowa2:292:30293km
Wieluń D.A/ STASZICA 492:562:57311km
WIERUSZÓW D.A.3:333:35346km
KĘPNO, ul. Broniewskiego3:503:50358km
SYCÓW ul. Kolejowa – 034:124:12378km
OLEŚNICA, ul. Rzemieślnicza4:424:42405km
WROCŁAW PLAC GRUNWALDZKI 209255:115:11432km
WROCŁAW D.A.5:165:30435km
LublinWrocławNaN NaN7h:36min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:00
Nałęczów5:265:2729km
Puławy Miasto5:455:4651km
Pionki Zachodnie6:426:4399km
Radom6:597:01121km
Skarżysko-kamienna7:257:26162km
Suchedniów7:337:34171km
Kielce8:008:23206km
Włoszczowa8:558:56254km
Zawiercie9:369:37327km
Dąbrowa Górnicza9:539:54352km
Będzin Miasto9:5910:00357km
Sosnowiec Główny10:0410:05362km
Katowice10:1410:23371km
Chorzów Batory10:2910:30376km
Zabrze10:3910:40389km
Gliwice10:4710:48397km
Strzelce Opolskie11:1411:15435km
Opole Główne11:4211:44468km
Brzeg12:0812:09508km
Oława12:1812:19523km
Wrocław Główny12:3612:55549km
Wrocław Leśnica13:0913:10563km
WrocławLublin64,00 zł8h:16min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
8:50
Oleśnica,Rzemieśl.(Carrefour)9:289:2831km
KĘPNO, ul. Broniewskiego10:1610:1675km
Wieruszów Dworzec Autobusowy10:3110:3188km
WIELUŃ, Warszawska/Popiełuszki11:0511:05122km
BEŁCHATÓW LIPOWA/PARK12:1812:18182km
BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza12:2112:21184km
Piotrków Trybunalski, Piotrków T. Sikor./Kost-LUKOIL13:1613:16206km
Piotrków Trybunalski, Piotrków T.Kopernika-Pl.Niepod13:2013:20208km
SULEJÓW, UL. DWORCOWA13:3513:35225km
OPOCZNO UL.PERZYŃSKIEGO14:0514:05254km
RADOM Prażmowskiego, p.poczcie15:1015:10322km
ZWOLEŃ D.A.15:4215:42355km
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO16:1216:12385km
KURÓW ul. Kilińskiego16:2916:29401km
Garbów16:4016:40412km
LUBLIN AL.WARSZ.-Skansen 02/0316:5616:56427km
LUBLIN, Sikorskiego/R. Krwiod.16:5916:59428km
LUBLIN, Solidarności/Puławska17:0117:01429km
Lublin Al.Solidar./Lubomelska17:0317:03431km
LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 617:06433km
WrocławLublinNaN NaN7h:44min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
11:09
Oława11:2511:2626km
Brzeg11:3511:3641km
Opole Główne12:0112:0781km
Strzelce Opolskie12:3412:36114km
Gliwice13:0313:05152km
Zabrze13:1413:15160km
Katowice13:3113:41178km
Sosnowiec Główny13:4913:50187km
Będzin Miasto13:5513:56192km
Dąbrowa Górnicza14:0014:01197km
Zawiercie14:1814:19222km
Włoszczowa14:5915:00295km
Kielce15:3316:00343km
Suchedniów16:2716:28378km
Skarżysko-kamienna16:3516:36387km
Radom17:0317:09428km
Pionki Zachodnie17:2517:26450km
Puławy Miasto18:0718:08498km
Nałęczów18:2718:28520km
Lublin Główny18:53549km
WrocławLublinNaN NaN9h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
13:21
Oława13:3713:3926km
Brzeg13:4813:5041km
Opole Główne14:1314:1681km
Lubliniec14:4614:50137km
Częstochowa Stradom15:1415:19172km
Kraków Główny16:4617:12319km
Bochnia18:0318:05368km
Brzesko Okocim18:1318:15381km
Tarnów18:3018:31407km
Dębica18:5018:51441km
Ropczyce18:5919:00454km
Sędziszów Małopolski19:0619:07462km
Rzeszów Główny19:2519:30488km
Łańcut19:4319:45504km
Leżajsk20:1720:18549km
Nowa Sarzyna20:2720:28558km
Rudnik nad Sanem, Rudnik N/sanem20:4220:43574km
Nisko20:5520:56586km
Stalowa Wola Centrum21:0421:05595km
Stalowa Wola Rozwadów21:0921:34598km
Zaklików21:5221:53622km
Kraśnik22:1522:16656km
Lublin Główny22:48700km
LublinWrocławNaN NaN9h:24min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:15
Kraśnik5:475:4844km
Zaklików6:176:1878km
Stalowa Wola Rozwadów6:367:06102km
Stalowa Wola Centrum7:107:11105km
Nisko7:207:22114km
Rudnik nad Sanem, Rudnik N/sanem7:307:32126km
Nowa Sarzyna7:467:48142km
Leżajsk7:567:58151km
Łańcut8:328:34196km
Rzeszów Główny8:468:59212km
Sędziszów Małopolski9:159:16238km
Ropczyce9:229:23246km
Dębica9:319:32259km
Tarnów9:519:53293km
Brzesko Okocim10:0810:09319km
Bochnia10:1810:19332km
Kraków Główny11:0211:22381km
Częstochowa Stradom12:5012:52528km
Lubliniec13:1413:16563km
Opole Główne13:4813:50619km
Brzeg14:1114:13659km
Oława14:2114:23674km
Wrocław Główny14:39700km
WrocławLublinNaN NaN7h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
Wrocław Leśnica15:1615:1713km
15:3315:48
Oława16:0716:1027km
Brzeg16:2016:2142km
Opole Główne16:4716:5182km
Strzelce Opolskie17:1617:17114km
Gliwice17:4617:48152km
Zabrze17:5617:57160km
Chorzów Batory18:0718:08173km
Katowice18:1418:19179km
Sosnowiec Główny18:2718:28188km
Będzin Miasto18:3318:34193km
Dąbrowa Górnicza18:3818:39197km
Zawiercie18:5618:57223km
Włoszczowa19:3919:40296km
Kielce20:1320:28344km
Suchedniów20:5620:57379km
Skarżysko-kamienna21:0421:05388km
Radom21:3121:32428km
Pionki Zachodnie21:4821:49451km
Puławy Miasto22:2822:29499km
Nałęczów22:4822:49520km
Lublin Główny23:15550km
WrocławLublin64,00 zł7h:49min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
21:01
Oleśnica,Rzemieśl.(Carrefour)21:3321:3331km
KĘPNO, ul. Broniewskiego22:1822:1875km
Wieruszów Dworzec Autobusowy22:3022:3088km
WIELUŃ, Warszawska/Popiełuszki23:0323:03122km
BEŁCHATÓW LIPOWA/PARK0:170:17182km
BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza0:200:20184km
Piotrków Trybunalski, Piotrków T. Sikor./Kost-LUKOIL1:141:14206km
Piotrków Trybunalski, Piotrków T.Kopernika-Pl.Niepod1:171:17208km
SULEJÓW, UL. DWORCOWA1:321:32225km
OPOCZNO UL.PERZYŃSKIEGO2:002:00254km
RADOM Prażmowskiego, p.poczcie3:023:02322km
ZWOLEŃ D.A.3:333:33355km
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO4:014:01385km
KURÓW ul. Kilińskiego4:164:16401km
Garbów4:264:26412km
LUBLIN AL.WARSZ.-Skansen 02/034:404:40427km
LUBLIN, Sikorskiego/R. Krwiod.4:434:43428km
LUBLIN, Solidarności/Puławska4:454:45429km
Lublin Al.Solidar./Lubomelska4:474:47431km
LUBLIN, D.A., Al.Tysiąclecia 64:50433km
LublinWrocław64,00 zł8h:17min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:21
LUBLIN AL.WARSZ.-Skansen 02/036:286:286km
Garbów6:456:4521km
KURÓW ul. Kilińskiego6:566:5632km
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO7:137:1348km
ZWOLEŃ D.A.7:417:4178km
RADOM Prażmowskiego, p.poczcie8:158:15111km
OPOCZNO UL.PERZYŃSKIEGO9:359:35179km
SULEJÓW, UL. DWORCOWA10:0310:03208km
Piotrków Trybunalski, Piotrków T.Kopernika-Pl.Niepod10:1910:19225km
Piotrków Trybunalski, Piotrków T. Sikor./Kost-LUKOIL10:2210:22227km
BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza11:1611:16249km
BEŁCHATÓW LIPOWA/PARK11:1911:19251km
WIELUŃ, Warszawska/Popiełuszki12:1712:17311km
Wieruszów Dworzec Autobusowy12:5012:50345km
KĘPNO, ul. Broniewskiego13:0813:08358km
Oleśnica,Rzemieśl.(Carrefour)13:5513:55402km
WROCŁAW, KRZYWOUSTEGO/WIADUKT14:2014:20425km
WROCŁAW PL.GRUNWALDZKI/NORWIDA14:3114:31429km
WROCŁAW, DA ul. Sucha 114:38433km
WrocławLublin53,20 zł8h:24min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
13:50
Wrocław, Pl.Grunwaldzki13:5413:543km
WROCŁAW, C.H. Korona14:0014:009km
KĘPNO, ul. Broniewskiego15:0515:0579km
WIERUSZÓW, D.A.15:2315:2391km
Wieluń,Warszawska,Era Park/Kau16:0116:01127km
BEŁCHATÓW LIPOWA/RONDO17:0117:01185km
BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza17:0417:04185km
Piotrków Trybunalski al.Koper18:2418:24213km
OPOCZNO UL.PERZYŃSKIEGO19:1019:10259km
PRZYSUCHA D.A.19:3619:36285km
Radom Beliny-Prażm.2/poczta20:1420:14323km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI20:5420:54360km
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO21:2421:24385km
Lublin D.A. Główny22:14433km
LublinWrocławNaN NaN7h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
9:43
Nałęczów10:0810:1229km
Puławy Miasto10:3010:3151km
Pionki Zachodnie11:0611:0799km
Radom11:2211:29121km
Skarżysko-kamienna11:5311:54162km
Suchedniów12:0112:02171km
Kielce12:2812:49206km
Włoszczowa13:2213:23254km
Zawiercie14:0414:05327km
Dąbrowa Górnicza14:2214:23352km
Będzin Miasto14:2814:29357km
Sosnowiec Główny14:3314:34362km
Katowice14:4314:51371km
Zabrze15:0715:08389km
Gliwice15:1515:17397km
Strzelce Opolskie15:4415:46435km
Opole Główne16:1416:17468km
Brzeg16:4116:42508km
Oława16:5116:52523km
Wrocław Główny17:10549km