Katowice – Wrocław. Rozkład jazdy autobusów. Jak dojechać do Wrocławia?

Jak najłatwiej, jak dojechać z Katowic do Wrocławia? Jak dojechać pociągiem, autobusem lub samochodem? Który środek transportu jest najbardziej opłacalny, najszybszy i najwygodniejszy? Poznaj szczegóły w tym artykule. Zapoznaj się z rozkładem jazdy autobusów, pociągów i samolotów.

Autobus z Katowic do Wrocławia:

Średni czas przejazdu:3 godziny 37 minut
Cena biletu:17zł
Odjazd autobusu::Katowice
Przyjazd autobusem::Wrocław
Odległość:169km
Przewoźnicy autobusowi::Flixbus

Rozkład jazdy autobusów i pociągów Katowice – Wrocław, Wrocław – Katowice:

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnikŚrodek transportu
KatowiceWrocław Główny9:1611:432h 27minPKP Intercity S.A.Pociąg
KatowiceWrocław Główny7:3510:042h 29minPKP Intercity S.A.Pociąg
KatowiceWrocław Główny6:448:582h 14minPKP Intercity S.A.Pociąg
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Wrocław, D.A.6:058:5025.99PLN2h 45minFlixBusBus
KatowiceWrocław Główny5:347:562h 22minPKP Intercity S.A.Pociąg
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Wrocław, D.A.3:155:5549.99PLN2h 40minFlixBusBus
KatowiceWrocław Główny2:145:002h 46minPKP Intercity S.A.Pociąg
KATOWICE D.A. ul. SkargiWROCŁAW D.A.8:3010:5527.00PLN2h 25minNEOBUSBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiWROCŁAW D.A.5:007:2527.00PLN2h 25minNEOBUSBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiWROCŁAW D.A.2:004:2027.00PLN2h 20minNEOBUSBus
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Wrocław, D.A.3:155:5539.99PLN2h 40minFlixBusBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiWROCŁAW D.A.8:3010:5524.00PLN2h 25minNEOBUSBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiWROCŁAW D.A.5:007:2524.00PLN2h 25minNEOBUSBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiWROCŁAW D.A.2:004:2024.00PLN2h 20minNEOBUSBus
Wrocław GłównyKatowice8:4011:002h 20minPKP Intercity S.A.Pociąg
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.8:0010:2525.99PLN2h 25minFlixBusBus
Wrocław GłównyKatowice7:279:432h 16minPKP Intercity S.A.Pociąg
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.7:209:3025.99PLN2h 10minFlixBusBus
Wrocław GłównyKatowice6:288:512h 23minPKP Intercity S.A.Pociąg
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.5:207:3025.99PLN2h 10minFlixBusBus
Wrocław GłównyKatowice5:107:332h 23minPKP Intercity S.A.Pociąg
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.4:457:4525.99PLN3h 0minFlixBusBus
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.0:102:5049.99PLN2h 40minFlixBusBus
WROCŁAW D.A.KATOWICE D.A. ul. Skargi7:5010:1517.00PLN2h 25minNEOBUSBus
WROCŁAW D.A.KATOWICE D.A. ul. Skargi7:1010:1535.00PLN3h 5minPKS Zielona Góra Sp. z o.o.Bus
WROCŁAW D.A.KATOWICE D.A. ul. Skargi3:506:1027.00PLN2h 20minNEOBUSBus
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.8:0010:2535.99PLN2h 25minFlixBusBus
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.7:209:3029.99PLN2h 10minFlixBusBus
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.5:207:3029.99PLN2h 10minFlixBusBus
Wrocław, D.A.Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.0:102:5029.99PLN2h 40minFlixBusBus
WROCŁAW D.A.KATOWICE D.A. ul. Skargi7:5010:1516.00PLN2h 25minNEOBUSBus
WROCŁAW D.A.KATOWICE D.A. ul. Skargi3:506:1024.00PLN2h 20minNEOBUSBus

Udogodnienia w autobusie:

  • Informacje dostępne w przypadku opóźnienia.
  • Toaleta na pokładzie.
  • Gniazdo zasilania przynajmniej częściowo dostępne.
  • Jeden duży bagaż bezpłatnie.
  • WI-FI przynajmniej częściowo dostępny.
  • Duży rozstaw siedzeń (co najmniej 74 cm).

Przystanki autobusowe na trasie Katowice – Wrocław, Wrocław – Katowice:

KatowiceWrocław27,00 zł2h:20min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
2:002:00
GLIWICE Plac Piastów 052:272:27
WROCŁAW D.A.4:20
KatowiceWrocław27,00 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:005:00
GLIWICE Plac Piastów 055:275:27
WROCŁAW D.A.7:25
KatowiceWrocław24,00 zł2h:20min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
2:002:00
GLIWICE Plac Piastów 052:272:27
WROCŁAW D.A.4:20
KatowiceWrocław27,00 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
8:308:30
GLIWICE Plac Piastów 059:009:00
WROCŁAW D.A.10:55
KatowiceWrocławNaN NaN2h:46min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
2:102:14
Zabrze2:282:2918km
Gliwice2:362:3827km
Lubliniec3:223:2679km
Opole Główne4:004:02134km
Brzeg4:284:30175km
Oława4:404:42190km
Wrocław Główny5:00216km
KatowiceWrocław24,00 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:005:00
GLIWICE Plac Piastów 055:275:27
WROCŁAW D.A.7:25
KatowiceWrocławNaN NaN2h:22min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:34
Chorzów Batory5:405:415km
Zabrze5:505:5118km
Gliwice5:586:0126km
Strzelce Opolskie6:276:2964km
Opole Główne7:017:0397km
Brzeg7:277:28137km
Oława7:377:38152km
Wrocław Główny7:568:06178km
Wrocław Leśnica8:228:23192km
KatowiceWrocław24,00 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
8:308:30
GLIWICE Plac Piastów 059:009:00
WROCŁAW D.A.10:55
KatowiceWrocław25,99 zł2h:45min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:05
Zabrze Rondo Sybirakow6:306:3017km
GLIWICE D.A. (ul. Pionierów 8)6:456:5026km
Wrocław, D.A.8:509:00170km
KatowiceWrocław49,99 zł2h:40min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
3:103:15
Wrocław, D.A.5:556:05168km
Wrocław lotnisko6:356:40178km
KatowiceWrocławNaN NaN2h:14min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:44
Zabrze6:586:5918km
Gliwice7:067:1226km
Strzelce Opolskie7:367:3764km
Opole Główne8:048:0697km
Brzeg8:308:31137km
Oława8:408:41152km
Wrocław Główny8:58178km
KatowiceWrocławNaN NaN2h:46min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
2:102:14
Zabrze2:282:2918km
Gliwice2:362:3827km
Lubliniec3:223:2679km
Opole Główne4:004:02134km
Brzeg4:284:30175km
Oława4:404:42190km
Wrocław Główny5:00216km
KatowiceWrocław39,99 zł2h:40min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
3:103:15
Wrocław, D.A.5:556:05168km
Wrocław lotnisko6:356:40178km
KatowiceWrocławNaN NaN2h:29min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:35
Zabrze7:507:5218km
Gliwice7:598:0626km
Strzelce Opolskie8:338:3564km
Opole Główne9:029:0997km
Brzeg9:339:35137km
Oława9:449:46152km
Wrocław Główny10:04178km
KatowiceWrocławNaN NaN2h:22min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:34
Chorzów Batory5:405:415km
Zabrze5:505:5118km
Gliwice5:586:0126km
Strzelce Opolskie6:276:2964km
Opole Główne7:017:0397km
Brzeg7:277:28137km
Oława7:377:38152km
Wrocław Główny7:568:06178km
Wrocław Leśnica8:228:23192km
KatowiceWrocław25,99 zł2h:45min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:05
Zabrze Rondo Sybirakow6:306:3017km
GLIWICE D.A. (ul. Pionierów 8)6:456:5026km
Wrocław, D.A.8:509:00170km
KatowiceWrocławNaN NaN2h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
9:16
Zabrze9:319:3318km
Gliwice9:409:4326km
Strzelce Opolskie10:1010:1264km
Opole Główne10:3810:4797km
Brzeg11:1211:14137km
Oława11:2311:25152km
Wrocław Główny11:4312:06178km
Wrocław Mikołajów12:1112:13182km
Wrocław Nadodrze12:1812:20185km
WrocławKatowice35,00 zł3h:5min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:557:10
OPOLE ul. Kowalczyków 568:358:4090km
KATOWICE D.A. ul. Skargi10:1510:20205km
KatowiceWrocławNaN NaN2h:14min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:44
Zabrze6:586:5918km
Gliwice7:067:1226km
Strzelce Opolskie7:367:3764km
Opole Główne8:048:0697km
Brzeg8:308:31137km
Oława8:408:41152km
Wrocław Główny8:58178km
WrocławKatowice27,00 zł2h:20min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
3:50
GLIWICE Plac Piastów 055:405:40
KATOWICE D.A. ul. Skargi6:106:10
WrocławKatowice24,00 zł2h:20min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
3:50
GLIWICE Plac Piastów 055:405:40
KATOWICE D.A. ul. Skargi6:106:10
KatowiceWrocławNaN NaN2h:29min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:35
Zabrze7:507:5218km
Gliwice7:598:0626km
Strzelce Opolskie8:338:3564km
Opole Główne9:029:0997km
Brzeg9:339:35137km
Oława9:449:46152km
Wrocław Główny10:04178km
WrocławKatowice25,99 zł3h:0min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
4:404:45
Brzeg dw. aut.5:305:3541km
Opole, Port Sindbad6:156:2082km
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.7:457:50168km
WrocławKatowice25,99 zł3h:0min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
4:404:45
Brzeg dw. aut.5:305:3541km
Opole, Port Sindbad6:156:2082km
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.7:457:50168km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:23min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:28
Oława6:456:4726km
Brzeg6:566:5841km
Opole Główne7:227:2681km
Strzelce Opolskie7:517:53114km
Gliwice8:218:24152km
Zabrze8:328:34160km
Katowice8:51178km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:23min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
4:495:10
Oława5:275:2826km
Brzeg5:385:4641km
Opole Główne6:126:1582km
Strzelce Opolskie6:406:41114km
Gliwice7:077:09152km
Zabrze7:177:18160km
Katowice7:337:53179km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:23min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
4:495:10
Oława5:275:2826km
Brzeg5:385:4641km
Opole Główne6:126:1582km
Strzelce Opolskie6:406:41114km
Gliwice7:077:09152km
Zabrze7:177:18160km
Katowice7:337:53179km
WrocławKatowice29,99 zł2h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:107:20
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.9:309:40168km
WrocławKatowice25,99 zł2h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:107:20
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.9:309:40168km
WrocławKatowice29,99 zł2h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:105:20
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.7:307:40168km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:20min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
Wrocław Mikołajów8:178:194km
8:258:40
Oława8:578:5826km
Brzeg9:089:0942km
Opole Główne9:339:3582km
Strzelce Opolskie10:0210:03114km
Gliwice10:3110:33152km
Zabrze10:4110:42160km
Chorzów Batory10:5210:53173km
Katowice11:00179km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:16min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:27
Oława7:447:4526km
Brzeg7:547:5541km
Opole Główne8:198:2481km
Strzelce Opolskie8:498:50114km
Gliwice9:179:19152km
Zabrze9:279:28160km
Katowice9:439:48178km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:16min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:27
Oława7:447:4526km
Brzeg7:547:5541km
Opole Główne8:198:2481km
Strzelce Opolskie8:498:50114km
Gliwice9:179:19152km
Zabrze9:279:28160km
Katowice9:439:48178km
WrocławKatowice25,99 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:508:00
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.10:2510:30168km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:23min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:28
Oława6:456:4726km
Brzeg6:566:5841km
Opole Główne7:227:2681km
Strzelce Opolskie7:517:53114km
Gliwice8:218:24152km
Zabrze8:328:34160km
Katowice8:51178km
WrocławKatowiceNaN NaN2h:20min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
Wrocław Mikołajów8:178:194km
8:258:40
Oława8:578:5826km
Brzeg9:089:0942km
Opole Główne9:339:3582km
Strzelce Opolskie10:0210:03114km
Gliwice10:3110:33152km
Zabrze10:4110:42160km
Chorzów Batory10:5210:53173km
Katowice11:00179km
WrocławKatowice25,99 zł2h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:105:20
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.7:307:40168km
WrocławKatowice35,99 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:508:00
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.10:2510:30168km
WrocławKatowice29,99 zł2h:40min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
Wrocław lotnisko23:2523:3011km
0:000:10
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.2:502:55168km
WrocławKatowice17,00 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:50
GLIWICE Plac Piastów 059:459:45
KATOWICE D.A. ul. Skargi10:1510:15
WrocławKatowice49,99 zł2h:40min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
Wrocław lotnisko23:2523:3011km
0:000:10
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.2:502:55168km
WrocławKatowice16,00 zł2h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
7:50
GLIWICE Plac Piastów 059:459:45
KATOWICE D.A. ul. Skargi10:1510:15
WrocławKatowice35,00 zł3h:5min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:557:10
OPOLE ul. Kowalczyków 568:358:4090km
KATOWICE D.A. ul. Skargi10:1510:20205km
KatowiceWrocławNaN NaN2h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
9:16
Zabrze9:319:3318km
Gliwice9:409:4326km
Strzelce Opolskie10:1010:1264km
Opole Główne10:3810:4797km
Brzeg11:1211:14137km
Oława11:2311:25152km
Wrocław Główny11:4312:06178km
Wrocław Mikołajów12:1112:13182km
Wrocław Nadodrze12:1812:20185km