Bus Złotoryja – Wrocław. Jak dojechać, rozkład jazdy, atrakcje

Godziny kursów do Wrocławia

Wybierając się ze Złotoryi do Wrocławia mają Państwo możliwość przejazdu w każdy dzień tygodnia. Wyjazdy odbywają się niemal co godzinę, co daje możliwość swobodnego wyboru godziny swojej podróży. Od poniedziałku do soboty jest aż 13 możliwości, aby wybrać się do stolicy Dolnego Śląska (w godzinach: 4:56, 5:56, 6:56, 8:06, 9:31, 10:31, 12:21, 13:21, 14:01, 15:16, 16:16, 17:26, 18:26). W niedzielę przewozy Beskid dają 8 takich możliwości (5:56, 7:56, 10:31, 12:21, 13:31, 15:40, 17:26, 19:30).

Charakterystyka podróży

Z nami szybko można się dostać do odległych miejscowości, bowiem czas przejazdu całej trasy liczącej 90 km wynosi jedynie godzinę i 48 minut. Wybierając nasze przewozy mają Państwo możliwość dojazdu także do wielu wsi i miast, które są na naszej trasie – umożliwia to poznanie wielu atrakcyjnych miejsc na terenie pięknego Dolnego Śląska. W przejeździe Złotoryja – Wrocław oferujemy dojazd do takich miejscowości jak: Kozów, Rokitnica, Łaźniczki, Łaźniki, Sichów, Chroślice, Męcinka, Piotrowice, Jawor, Grzegorzów, Luboradz, Marcinowice, Księżyce, Jenków, Bielany, Budziszów Wielki.

Atrakcje, dla których warto wybrać się w podróż

Z pewnością warto wybrać się z Beskidem do Jawora, który idealnie nadaje się do zwiedzania. Ewangelicki Kościół Pokoju, który jest wpisany na listę zabytków UNESCO, Muzeum Regionalne z interesującymi wystawami, zamek oraz piękny rynek to z pewnością miejsca, dla których warto wybrać się w podróż do Jawora. Aby pospacerować wśród pięknych okoliczności przyrody warto wybrać się do Męcinki oraz Sichowa, które oferują wiele ciekawych szlaków oraz ścieżek edukacyjnych. W Rokitnicy mogą Państwo podziwiać zabytki wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, np. kościół filialny pw. św. Michała Archanioła oraz ruiny zamku. Przed Wrocławiem znajdują się także Piotrowice, które cieszą się wieloma ciekawymi zabytkami – kościołem ewangelickim, pomnikiem Bismarcka oraz mauzoleum.

Stolica Dolnego Śląska – atrakcyjny kierunek podróży

Nasz ostatni kierunek trasy – Wrocław – jest miastem, które w rankingu najpiękniejszych miast w Polsce otrzymało wysokie, trzecie miejsce. Miasto z pięknym rynkiem, ogromnym aquaparkiem oraz wspaniałym i rozbudowanym ZOO wraz z Afrykarium jest na wyciągnięcie ręki. Jeżeli chcą Państwo szybko wybrać się w niezapomnianą podróż, to z pewnością nie pożałują wycieczki do Wrocławia. Wypicie kawy wśród gotyckich budowli na wrocławskim rynku, długi spacer brzegiem Odry, odwiedzenie wspaniałego Ogrodu Japońskiego i Botanicznego oraz możliwość zobaczenia słynnej Panoramy Racławickiej co roku przyciąga do tego miasta miliony turystów z całego świata. Jest to idealny kierunek na wycieczkę dla całej rodziny, gdyż osoby w każdym wieku znajdą tutaj coś dla siebie. Nasze busy i częste połączenia umożliwiają zwiedzenie tego miasta w jeden dzień – można dotrzeć do stolicy Dolnego Śląska już z samego rana, by do późnego wieczora spędzać czas na zwiedzaniu oraz poznawaniu architektury i zabytków miasta. Wyjazdy w każdym dniu tygodnia dają szansę na wybranie Wrocławia za cel weekendowych podróży.

Rozkład jazdy autobusów Złotoryja – Wrocław, Wrocław – Złotoryja:

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnikŚrodek transportu
ZŁOTORYJA, ul. KrótkaWROCŁAW D.A.8:359:5521.00PLN1h 20minPrzewozy Osobowe SPEEDBusBus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida6:598:4223.00PLN1h 43minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida5:597:4223.00PLN1h 43minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida4:596:4223.00PLN1h 43minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida15:1917:0113.99PLN1h 42minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida14:0415:4713.99PLN1h 43minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida12:2414:0713.99PLN1h 43minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida10:3412:1713.99PLN1h 43minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA,D.A.Wrocław, D.A.9:5211:1024.99PLN1h 18minPKS Voyager Sp. z. o. o.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida9:3411:1913.99PLN1h 45minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKAWrocław, Wroclaw, ul.Dawida8:099:5213.99PLN1h 43minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA19:3021:0623.00PLN1h 36minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA18:3020:0623.00PLN1h 36minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
WROCŁAW D.A.ZŁOTORYJA, Plac Reymonta18:0019:2221.00PLN1h 22minPrzewozy Osobowe SPEEDBusBus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA17:3019:0623.00PLN1h 36minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA16:3018:0623.00PLN1h 36minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
WROCŁAW D.A.ZŁOTORYJA, Plac Reymonta11:4513:0521.00PLN1h 20minPrzewozy Osobowe SPEEDBusBus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA14:4016:1813.99PLN1h 38minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, D.A.ZŁOTORYJA,D.A.14:4015:5024.99PLN1h 10minPKS Voyager Sp. z. o. o.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA13:5015:2513.99PLN1h 35minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA12:5014:2313.99PLN1h 33minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA12:0013:3613.99PLN1h 36minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA9:5511:3313.99PLN1h 38minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA8:109:4513.99PLN1h 35minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA6:508:2813.99PLN1h 38minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
Wrocław, Wroclaw, ul.DawidaZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA6:007:3713.99PLN1h 37minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus

Przystanki autobusowe na trasie Złotoryja – Wrocław, Wrocław – Złotoryja:

ZłotoryjaWrocław13,99 zł1h 43min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
Złotoryja, Szpital8:062km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK8:078:071km
8:098:09
Złotoryja, Legnicka/Wyszyńsk.8:108:101km
Złotoryja, Leg- Inkobud8:128:122km
Złotoryja, Leg.- do Kopacza8:138:132km
Kozów8:158:154km
ROKITNICA8:178:175km
Łaźniki, ŁAŹNICZKI8:208:207km
ŁAŹNIKI8:228:229km
SICHÓW8:268:2612km
CHROŚLICE8:298:2915km
MĘCINKA8:328:3218km
Piotrowice8:358:3520km
Jawor, Limanowskiego8:388:3822km
JAWOR PL.ZAMKOWY8:408:4024km
JAWOR UL. Wyszyńskiego CZAR8:418:4124km
JAWOR, ul. Wyszyńskiego8:428:4225km
JAWOR UL.WROCŁ.ZSZ8:448:4425km
GRZEGORZÓW.8:478:4729km
LUBORADZ8:508:5032km
MARCINOWICE8:528:5234km
Damianowo, KSIĘŻYCE8:558:5537km
JENKÓW.8:588:5839km
BIELANY9:019:0142km
Wrocław Hallera9:409:4088km
Wrocław, Ślężna UE9:479:4788km
Wrocław, Wroclaw, ul.Dawida9:5292km
ZłotoryjaWrocław13,99 zł1h 45min
Złotoryja, Szpital9:312km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK9:329:321km
9:349:34
Złotoryja, Legnicka/Wyszyńsk.9:359:351km
Złotoryja, Leg- Inkobud9:379:372km
Złotoryja, Leg.- do Kopacza9:389:382km
Kozów9:409:404km
ROKITNICA9:429:425km
Łaźniki, ŁAŹNICZKI9:459:457km
ŁAŹNIKI9:479:479km
SICHÓW9:519:5112km
CHROŚLICE9:549:5415km
MĘCINKA9:579:5718km
Piotrowice10:0010:0020km
Jawor, Limanowskiego10:0310:0322km
JAWOR PL.ZAMKOWY10:0510:0524km
JAWOR UL. Wyszyńskiego CZAR10:0610:0624km
JAWOR, ul. Wyszyńskiego10:0710:0725km
JAWOR UL.WROCŁ.ZSZ10:0910:0925km
GRZEGORZÓW.10:1210:1229km
LUBORADZ10:1510:1532km
MARCINOWICE10:1710:1734km
Damianowo, KSIĘŻYCE10:2010:2037km
JENKÓW.10:2310:2339km
BIELANY10:2610:2642km
BUDZISZÓW WIELKI10:2810:2843km
Wrocław Hallera11:0711:0788km
Wrocław, Ślężna UE11:1411:1488km
Wrocław, Wroclaw, ul.Dawida11:1992km
WrocławZłotoryja13,99 zł1h 37min
6:00
WROCŁAW, ul. Powstańców Śląsk.6:096:093km
BIELANY6:456:4550km
JENKÓW.6:486:4853km
Damianowo, KSIĘŻYCE6:516:5155km
MARCINOWICE6:546:5458km
LUBORADZ6:566:5660km
GRZEGORZÓW.6:596:5963km
JAWOR UL.WROCŁ.ZSZ7:027:0267km
JAWOR, ul. Wyszyńskiego7:047:0467km
JAWOR UL. Wyszyńskiego CZAR7:057:0568km
JAWOR PL.ZAMKOWY7:067:0668km
Jawor, Limanowskiego7:087:0870km
Piotrowice7:117:1172km
MĘCINKA7:147:1474km
CHROŚLICE7:177:1777km
SICHÓW7:207:2080km
ŁAŹNIKI7:247:2483km
Łaźniki, ŁAŹNICZKI7:267:2685km
ROKITNICA7:297:2987km
Kozów7:317:3188km
Złotoryja, Leg.- do Kopacza7:337:3390km
Złotoryja, Leg- Inkobud7:347:3490km
Złotoryja, Legnicka/Wyszyńsk.7:367:3691km
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA7:377:3792km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK7:397:3993km
Złotoryja, Szpital7:4094km
ZłotoryjaWrocław24,99 zł1h 18min
ZŁOTORYJA, ul Woj. Pol/Jerzman9:419:412km
ZŁOTORYJA, ul.Woj. Pol/Podwale9:439:431km
9:459:52
Wrocław, D.A.11:1089km
Złotoryja, Szpital12:212km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK12:2212:221km
12:2412:24
Złotoryja, Legnicka/Wyszyńsk.12:2512:251km
Złotoryja, Leg- Inkobud12:2712:272km
Złotoryja, Leg.- do Kopacza12:2812:282km
Kozów12:3012:304km
ROKITNICA12:3212:325km
Łaźniki, ŁAŹNICZKI12:3512:357km
ŁAŹNIKI12:3712:379km
SICHÓW12:4112:4112km
CHROŚLICE12:4412:4415km
Piotrowice12:4912:4920km
Jawor, Limanowskiego12:5212:5222km
JAWOR PL.ZAMKOWY12:5512:5524km
JAWOR UL. Wyszyńskiego CZAR12:5612:5624km
JAWOR, ul. Wyszyńskiego12:5712:5725km
JAWOR UL.WROCŁ.ZSZ12:5912:5925km
GRZEGORZÓW.13:0213:0229km
LUBORADZ13:0513:0532km
MARCINOWICE13:0713:0734km
Damianowo, KSIĘŻYCE13:1013:1037km
JENKÓW.13:1313:1339km
BIELANY13:1613:1642km
Wrocław Hallera13:5513:5588km
Wrocław, Ślężna UE14:0214:0288km
Wrocław, Wroclaw, ul.Dawida14:0792km
WrocławZłotoryja13,99 zł1h 38min
6:50
WROCŁAW, ul. Powstańców Śląsk.6:596:593km
BUDZISZÓW WIELKI7:357:3549km
BIELANY7:377:3750km
JENKÓW.7:407:4053km
Damianowo, KSIĘŻYCE7:437:4355km
MARCINOWICE7:467:4658km
LUBORADZ7:487:4860km
GRZEGORZÓW.7:517:5163km
JAWOR UL.WROCŁ.ZSZ7:547:5467km
JAWOR, ul. Wyszyńskiego7:567:5667km
JAWOR UL. Wyszyńskiego CZAR7:577:5768km
JAWOR PL.ZAMKOWY7:587:5868km
Jawor, Limanowskiego8:008:0070km
Piotrowice8:038:0372km
CHROŚLICE8:088:0877km
SICHÓW8:118:1180km
ŁAŹNIKI8:158:1583km
Łaźniki, ŁAŹNICZKI8:178:1785km
ROKITNICA8:208:2087km
Kozów8:228:2288km
Złotoryja, Leg.- do Kopacza8:248:2490km
Złotoryja, Leg- Inkobud8:258:2590km
Złotoryja, Legnicka/Wyszyńsk.8:278:2791km
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA8:288:2892km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK8:308:3093km
Złotoryja, Szpital8:3194km
Złotoryja, Szpital10:312km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK10:3210:321km
WROCŁAW, ul. Powstańców Śląsk.12:0912:093km
BIELANY12:4512:4550km
JENKÓW.12:4812:4853km
Damianowo, KSIĘŻYCE12:5112:5155km
MARCINOWICE12:5412:5458km
LUBORADZ12:5612:5660km
GRZEGORZÓW.12:5912:5963km
JAWOR UL.WROCŁ.ZSZ13:0213:0267km
JAWOR, ul. Wyszyńskiego13:0413:0467km
JAWOR UL. Wyszyńskiego CZAR13:0513:0568km
JAWOR PL.ZAMKOWY13:0613:0668km
Jawor, Limanowskiego13:0813:0870km
Piotrowice13:1113:1172km
CHROŚLICE13:1613:1677km
SICHÓW13:1913:1980km
ŁAŹNIKI13:2313:2383km
Łaźniki, ŁAŹNICZKI13:2513:2585km
ROKITNICA13:2813:2887km
Kozów13:3013:3088km
Złotoryja, Leg.- do Kopacza13:3213:3290km
Złotoryja, Leg- Inkobud13:3313:3390km
Złotoryja, Legnicka/Wyszyńsk.13:3513:3591km
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA13:3613:3692km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK13:3813:3893km
Złotoryja, Szpital13:3994km
9:55
WROCŁAW, ul. Powstańców Śląsk.10:0410:043km
BUDZISZÓW WIELKI10:4010:4049km
BIELANY10:4210:4250km
JENKÓW.10:4510:4553km
Damianowo, KSIĘŻYCE10:4810:4855km
MARCINOWICE10:5110:5158km
LUBORADZ10:5310:5360km
GRZEGORZÓW.10:5610:5663km
JAWOR UL.WROCŁ.ZSZ10:5910:5967km
JAWOR, ul. Wyszyńskiego11:0111:0167km
JAWOR UL. Wyszyńskiego CZAR11:0211:0268km
JAWOR PL.ZAMKOWY11:0311:0368km
Jawor, Limanowskiego11:0511:0570km
Piotrowice11:0811:0872km
CHROŚLICE11:1311:1377km
SICHÓW11:1511:1580km
ŁAŹNIKI11:2011:2083km
Łaźniki, ŁAŹNICZKI11:2211:2285km
ROKITNICA11:2511:2587km
Kozów11:2711:2788km
Złotoryja, Leg.- do Kopacza11:2911:2990km
Złotoryja, Leg- Inkobud11:3011:3090km
Złotoryja, Legnicka/Wyszyńsk.11:3211:3291km
ZŁOTORYJA STASZICA/KRÓTKA11:3311:3392km
ZŁOTORYJA PLAC REYMONTA ZOK11:3511:3593km
Złotoryja, Szpital11:3694km