Bus Stronie Śląskie – Kłodzko. Jak dojechać, rozkład jazdy, atrakcje

Szybkie i wygodne połączenia autobusowego pomiędzy Kłodzkiem a Stroniem Śląskim. Jedna z najciekawszych tras Ziemi Kłodzkiej w Twoim zasięgu!

Autobus Stronie Śląskie – Lądek Zdrój – Kłodzko

Proponujemy dziesięć kursów pomiędzy najważniejszymi miejscowościami wschodniej części naszego regionu. Autobusy wyjeżdżają z Kłodzka (przystanki: CH Galeria Twierdza Kłodzko, Kościuszki (targowisko), Łużycka i Wyspiańskiego) w następujących godzinach: 7:23, 8:03, 9:38, 11:58, 12:48, 14:28, 15:18, 16:18, 18:33, 19:18. Kursy ze Stronia Sląskiego (przystanki: Morawka, Nadbrzeżna i Hutnicza, D.K.) o godzinie: 6:15, 6:50, 8:30, 9:45, 11:00, 13:05, 14:00, 15:05, 17:15, 18:00. Autobusy zatrzymują się w Żelaźnie, Ołdrzychowicach, Trzebieszowicach, Radochowie, Lądku-Zdroju i Strachocinie. Szacowany czas przejazdu to nieco ponad pięćdziesiąt minut (ok. 35 kilometrów).

Najciekawsze atrakcje na trasie

Połączenie pomiędzy Kłodzkiej, a Stroniem Śląskiem to świetny sposób na poznaniu wielu interesujących atrakcji turystycznych regionu. Krótka i wygodna podróż wystarczy aby zobaczyć:
– Kłodzko – stolica regionu, miasto nazywane niekiedy “małą Pragą”. Słynie ze świetnie zachowanej i uroczej starówki. Zabytkowa zabudowa przyciąga turystów, filmowców i miłośników historii. Warto zobaczyć kamienny most gotycki, kościół franciszkanów i barokową kolegiatą, z niezwykle bogatym barokowym wyposażeniem. Jednak najważniejszym zabytkiem miasta jest górująca nad centrum twierdza, której podziemia kryją jeszcze niejedną tajemnicę.
– Żelaźno – niewielka wioska z ciekawym XVIII-wiecznym pałacem wybudowanym przez radcę Johanna Karla Pelcke. Budowla po wielu latach zaniedbań odzyskała swój dawny blask – obecnie mieści się tu modny hotel. W tej samej wsi zobaczyć można również średniowieczną wieżę mieszkalną (obiekt znajduje się w rękach prywatnych).
– Lądek-Zdrój – znane uzdrowisko, ale też barokowa perełka ze świetnie zachowanym rynkiem, którego najważniejszym zabytkiem jest słynna kolumna wotywna. Turyści mogą skorzystać z oferowanych tu zabiegów zdrowotnych, napić się leczniczych wód lub udać się na wycieczkę w góry. W zasięgu kilkugodzinnego spaceru pozostają między innymi malowniczo położone ruiny zamku Karpień.
– Radochów – niewielka wioska z kilkoma ciekawymi zabytkami w tym małą jaskinią Radochowską, która według miejscowych podań była siedzibą oddziału Werwolfu. Co roku 15 sierpnia na pobliskim szczycie Cierniak odbywa się odpust parafialny połączony z procesją.
– Stronie Śląskie – miasto można nazwać bramą do Gór Złotych i Bialskich. Po obejrzeniu kilku miejscowych zabytków (m.in. barokowy kościół parafialny i kaplica św. Onufrego) będziemy mogli udać się na wycieczkę do kopalni uranu w Kletnie lub poznać fantastyczną Jaskinię Niedźwiedzią (uznawaną często za najpiękniejszą i najlepiej zachowaną z polskich jaskiń). Całkiem niedawno w jaskini otwarto nową – ekstremalną trasę zwiedzania! Jeśli wyruszymy odpowiednio wcześnie w naszym zasięgu znajdzie się najwyższy szczyt regionu czyli liczący ponad 1400 metrów wysokości Śnieżnik. Mniej zaprawieni w górskich wędrówkach mogą udać się na Czarną Górę (1205 metrów n.p.m.) będącą znanym ośrodkiem sportów zimowych.

Rozkład jazdy autobusów Stronie Śląskie – Kłodzko, Kłodzko – Stronie Śląskie:

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnikŚrodek transportu
STRONIE ŚLĄSKIEKŁODZKO, D.A.10:0110:5812.10PLN57minPKS w Kłodzku S.A.Bus
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA9:4510:399.00PLN54minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
STRONIE ŚLĄSKIEKŁODZKO, D.A.9:3810:2611.00PLN48minPKS w Kłodzku S.A.Bus
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA8:309:249.00PLN54minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA7:308:239.00PLN53minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
STRONIE ŚLĄSKIEKŁODZKO, D.A.7:258:1311.00PLN48minPKS w Kłodzku S.A.Bus
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA6:507:449.00PLN54minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA6:157:099.00PLN54minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
STRONIE ŚLĄSKIEKŁODZKO, D.A.5:466:4312.10PLN57minPKS w Kłodzku S.A.Bus
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA5:005:539.00PLN53minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKASTRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.12:0112:529.00PLN51minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
KŁODZKO, D.A.STRONIE ŚLĄSKIE11:2012:0911.00PLN49minPKS w Kłodzku S.A.Bus
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKASTRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.10:3511:269.00PLN51minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
KŁODZKO, D.A.STRONIE ŚLĄSKIE9:5010:5813.50PLN1h 8minPKS w Kłodzku S.A.Bus
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKASTRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.9:4110:329.00PLN51minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
KŁODZKO, D.A.STRONIE ŚLĄSKIE9:009:5712.10PLN57minPKS w Kłodzku S.A.Bus
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKASTRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.8:068:579.00PLN51minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus
KŁODZKO, D.A.STRONIE ŚLĄSKIE8:008:4811.00PLN48minPKS w Kłodzku S.A.Bus
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKASTRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.7:268:179.00PLN51minPW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k.Bus

Przystanki autobusowe na trasie Stronie Śląskie – Kłodzko, Kłodzko – Stronie Śląskie:

Stronie ŚląskieKłodzko9,00 zł53min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
5:00
Stronie Śląskie, STRONIE ŚL. ul.Nadbrzeżna5:025:021km
Stronie Śląskie, st. kolejowa5:045:042km
STRACHOCIN5:065:063km
Stojków, STÓJKÓW5:085:084km
Stojków, STÓJKÓW D.K.5:105:105km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej5:145:148km
Lądek Zdrój, Mickiewicza5:165:169km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.5:175:179km
Radochów, Skowronki5:205:2011km
Radochów, Jaskinia5:225:2212km
TRZEBIESZOWICE, PGR5:255:2513km
TRZEBIESZOWICE, D.K.5:285:2816km
TRZEBIESZOWICE, POW5:305:3017km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka/Byst.5:335:3320km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, Zamek5:355:3521km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”5:375:3722km
Żelazno5:405:4023km
Żelazno, Kościół5:425:4224km
ŻELAZNO,ZAMEK5:455:4526km
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego5:505:5031km
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA5:535:5532km
Kłodzko, Podegrodzie5:575:5733km
KŁODZKO, UL. WARTY5:595:5934km
Stronie ŚląskieKłodzko12,10 zł57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.5:451km
5:465:46
STRONIE ŚLĄSKIE, D.K.5:485:481km
STRACHOCIN – STÓJKÓW5:515:513km
Stojków, STÓJKÓW5:525:524km
Lądek-Zdrój, STÓJKÓW-STACJA KOLEJOWA LĄDEK5:545:545km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej5:575:577km
LĄDEK ZDRÓJ, Mickiewicza-szpit5:585:588km
LĄDEK ZDRÓJ, KOLEJOWA6:006:009km
RADOCHÓW – SKOWRONKI6:036:0311km
RADOCHÓW – JASK. RADOCHOWSKA6:046:0412km
TRZEBIESZOWICE IV6:076:0714km
TRZEBIESZOWICE III6:096:0915km
TRZEBIESZOWICE II, STACJA KOL.6:096:0915km
TRZEBIESZOWICE, NŻ6:126:1217km
SKRZYNKA I6:136:1318km
SKRZYNKA6:156:1519km
SKRZYNKA, NŻ6:186:1821km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, KŁODZKA/POLNA6:256:2526km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE,KŁODZKA/KRÓTKA6:276:2727km
ŻELAZNO6:306:3029km
ŻELAZNO, WIEŚ6:316:3130km
ŻELAZNO,ZAMEK6:346:3432km
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego6:426:4237km
KŁODZKO, D.A.6:4338km
Stronie ŚląskieKłodzko9,00 zł53min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
5:00
Stronie Śląskie, STRONIE ŚL. ul.Nadbrzeżna5:025:021km
Stronie Śląskie, st. kolejowa5:045:042km
STRACHOCIN5:065:063km
Stojków, STÓJKÓW5:085:084km
Stojków, STÓJKÓW D.K.5:105:105km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej5:145:148km
Lądek Zdrój, Mickiewicza5:165:169km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.5:175:179km
Radochów, Skowronki5:205:2011km
Radochów, Jaskinia5:225:2212km
TRZEBIESZOWICE, PGR5:255:2513km
TRZEBIESZOWICE, D.K.5:285:2816km
TRZEBIESZOWICE, POW5:305:3017km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka/Byst.5:335:3320km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, Zamek5:355:3521km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”5:375:3722km
Żelazno5:405:4023km
Żelazno, Kościół5:425:4224km
ŻELAZNO,ZAMEK5:455:4526km
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego5:505:5031km
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA5:535:5532km
Kłodzko, Podegrodzie5:575:5733km
KŁODZKO, UL. WARTY5:595:5934km
Stronie ŚląskieKłodzko9,00 zł54min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:15
Stronie Śląskie, STRONIE ŚL. ul.Nadbrzeżna6:176:171km
STRONIE ŚLĄSKIE, D.K.6:196:192km
Strachocin, Stójków6:216:213km
Stojków, STÓJKÓW6:236:234km
Lądek-Zdrój, Stójków, D.K.6:256:255km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej6:296:298km
Lądek-Zdrój, Lądek-Zd., Mickiewicza-szpital6:316:319km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.6:326:329km
Radochów, Skowronki6:356:3511km
Radochów, Jaskinia6:376:3712km
TRZEBIESZOWICE, PGR6:406:4013km
TRZEBIESZOWICE, D.K.6:436:4316km
TRZEBIESZOWICE, POW6:456:4517km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, nż.6:486:4820km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, Zamek6:506:5021km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”6:526:5222km
Żelazno6:556:5523km
Żelazno, Kościół6:576:5724km
ŻELAZNO, WIEŚ7:017:0125km
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego7:077:0731km
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA7:097:0932km
KŁODZKO, ul. Kościuszki/PKO7:107:1033km
KŁODZKO, ul. Kościuszki (targ)7:127:1233km
Kłodzko, Galeria Twierdza7:1535km
Stronie ŚląskieKłodzko12,10 zł57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.5:451km
5:465:46
STRONIE ŚLĄSKIE, D.K.5:485:481km
STRACHOCIN – STÓJKÓW5:515:513km
Stojków, STÓJKÓW5:525:524km
Lądek-Zdrój, STÓJKÓW-STACJA KOLEJOWA LĄDEK5:545:545km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej5:575:577km
LĄDEK ZDRÓJ, Mickiewicza-szpit5:585:588km
LĄDEK ZDRÓJ, KOLEJOWA6:006:009km
RADOCHÓW – SKOWRONKI6:036:0311km
RADOCHÓW – JASK. RADOCHOWSKA6:046:0412km
TRZEBIESZOWICE IV6:076:0714km
TRZEBIESZOWICE III6:096:0915km
TRZEBIESZOWICE II, STACJA KOL.6:096:0915km
TRZEBIESZOWICE, NŻ6:126:1217km
SKRZYNKA I6:136:1318km
SKRZYNKA6:156:1519km
SKRZYNKA, NŻ6:186:1821km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, KŁODZKA/POLNA6:256:2526km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE,KŁODZKA/KRÓTKA6:276:2727km
ŻELAZNO6:306:3029km
ŻELAZNO, WIEŚ6:316:3130km
ŻELAZNO,ZAMEK6:346:3432km
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego6:426:4237km
KŁODZKO, D.A.6:4338km
Stronie ŚląskieKłodzko11,00 zł48min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.7:247:241km
7:257:25
STRONIE ŚLĄSKIE, D.K.7:277:271km
STRACHOCIN – STÓJKÓW7:307:303km
Stojków, STÓJKÓW7:317:314km
Lądek-Zdrój, STÓJKÓW-STACJA KOLEJOWA LĄDEK7:337:335km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej7:367:367km
LĄDEK ZDRÓJ, Mickiewicza-szpit7:377:378km
LĄDEK ZDRÓJ, KOLEJOWA7:397:399km
RADOCHÓW – SKOWRONKI7:427:4211km
RADOCHÓW – JASK. RADOCHOWSKA7:437:4312km
TRZEBIESZOWICE IV7:467:4614km
TRZEBIESZOWICE III7:467:4614km
TRZEBIESZOWICE II, STACJA KOL.7:487:4815km
TRZEBIESZOWICE, NŻ7:517:5117km
SKRZYNKA7:547:5419km
SKRZYNKA, NŻ7:557:5520km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, KŁODZKA/POLNA7:557:5520km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE,KŁODZKA/KRÓTKA7:577:5721km
ŻELAZNO8:008:0023km
ŻELAZNO, WIEŚ8:018:0124km
ŻELAZNO,ZAMEK8:048:0426km
KŁODZKO, D.A.8:1332km
Stronie ŚląskieKłodzko9,00 zł54min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:50
Stronie Śląskie, STRONIE ŚL. ul.Nadbrzeżna6:526:521km
STRONIE ŚLĄSKIE, D.K.6:546:542km
Strachocin, Stójków6:566:563km
Stojków, STÓJKÓW6:586:584km
Lądek-Zdrój, Stójków, D.K.7:007:005km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej7:047:048km
Lądek-Zdrój, Lądek-Zd., Mickiewicza-szpital7:067:069km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.7:077:079km
Radochów, Skowronki7:107:1011km
Radochów, Jaskinia7:127:1212km
TRZEBIESZOWICE, PGR7:157:1513km
TRZEBIESZOWICE, D.K.7:187:1816km
TRZEBIESZOWICE, POW7:207:2017km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, nż.7:237:2320km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, Zamek7:257:2521km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”7:277:2722km
Żelazno7:307:3023km
Żelazno, Kościół7:327:3224km
ŻELAZNO, WIEŚ7:367:3625km
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego7:427:4231km
KŁODZKO, UL. ŁUŻYCKA7:447:4432km
KŁODZKO, ul. Kościuszki/PKO7:457:4533km
KŁODZKO, ul. Kościuszki (targ)7:477:4733km
Kłodzko, Galeria Twierdza7:5035km
KłodzkoStronie Śląskie9,00 zł51min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
Kłodzko, Galeria Twierdza9:353km
KŁODZKO, ul. Kościuszki (targ)9:389:381km
9:419:41
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego9:439:431km
ŻELAZNO,ZAMEK9:499:496km
Żelazno, Kościół9:539:538km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”9:579:5710km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, nż.10:0110:0112km
TRZEBIESZOWICE, D.K.10:0510:0516km
TRZEBIESZOWICE, Zamek10:0710:0717km
TRZEBIESZOWICE, PGR10:0910:0919km
Radochów, Jaskinia10:1110:1120km
RADOCHÓW, Kolonia10:1310:1321km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.10:1610:1623km
Lądek-Zdrój, Lądek-Zd., Mickiewicza-szpital10:1810:1823km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej10:2010:2024km
Lądek-Zdrój, Stójków, D.K.10:2410:2427km
Strachocin, Stójków10:2710:2729km
Stronie Śląskie, Mickiewicza10:3010:3031km
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.10:3232km
KłodzkoStronie Śląskie13,50 zł1h:8min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
9:50
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego9:529:521km
ŻELAZNO,ZAMEK10:0010:006km
ŻELAZNO, WIEŚ10:0310:038km
ŻELAZNO10:0410:049km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE,KŁODZKA/KRÓTKA10:0710:0711km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, KŁODZKA/POLNA10:0910:0912km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, KŁODZKA/BYSTRZ.10:1010:1013km
TRZEBIESZOWICE I10:2210:2221km
TRZEBIESZOWICE II, STACJA KOL.10:2510:2523km
TRZEBIESZOWICE III10:2510:2523km
TRZEBIESZOWICE IV10:2710:2724km
KONRADÓW I NŻ10:2810:2825km
KONRADÓW, SKLEP10:3010:3026km
KONRADÓW II NŻ10:3110:3127km
KONRADÓW, PĘTLA10:3310:3328km
KONRADÓW II NŻ10:3410:3429km
KONRADÓW, SKLEP10:3610:3630km
KONRADÓW I NŻ10:3710:3731km
RADOCHÓW – JASK. RADOCHOWSKA10:3910:3932km
RADOCHÓW – SKOWRONKI10:4010:4033km
LĄDEK ZDRÓJ, KOLEJOWA10:4310:4335km
LĄDEK ZDRÓJ, Mickiewicza-szpit10:4510:4536km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej10:4610:4637km
Lądek-Zdrój, STÓJKÓW-STACJA KOLEJOWA LĄDEK10:4910:4939km
Stojków, STÓJKÓW10:5110:5140km
STRACHOCIN – STÓJKÓW10:5410:5442km
STRONIE ŚLĄSKIE, D.K.10:5710:5744km
STRONIE ŚLĄSKIE10:5810:5845km
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.11:0011:0046km
KłodzkoStronie Śląskie9,00 zł51min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
KŁODZKO, UL. WARTY10:3010:302km
Kłodzko, Podegrodzie10:3210:321km
10:3410:35
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego10:3710:371km
ŻELAZNO,ZAMEK10:4210:426km
Żelazno, Kościół10:4610:468km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”10:5010:5010km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka/Byst.10:5410:5412km
TRZEBIESZOWICE, D.K.11:0011:0016km
TRZEBIESZOWICE, Zamek11:0211:0217km
TRZEBIESZOWICE, PGR11:0411:0419km
Radochów, Jaskinia11:0711:0720km
Radochów, Skowronki11:0911:0921km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.11:1111:1123km
Lądek Zdrój, Mickiewicza11:1211:1223km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej11:1411:1424km
Stojków, STÓJKÓW D.K.11:1811:1827km
STRACHOCIN11:2111:2129km
Stronie Śląskie, Mickiewicza11:2411:2431km
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.11:2632km
KłodzkoStronie Śląskie9,00 zł51min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
KŁODZKO, UL. WARTY10:3010:302km
Kłodzko, Podegrodzie10:3210:321km
10:3410:35
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego10:3710:371km
ŻELAZNO,ZAMEK10:4210:426km
Żelazno, Kościół10:4610:468km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”10:5010:5010km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka/Byst.10:5410:5412km
TRZEBIESZOWICE, D.K.11:0011:0016km
TRZEBIESZOWICE, Zamek11:0211:0217km
TRZEBIESZOWICE, PGR11:0411:0419km
Radochów, Jaskinia11:0711:0720km
Radochów, Skowronki11:0911:0921km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.11:1111:1123km
Lądek Zdrój, Mickiewicza11:1211:1223km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej11:1411:1424km
Stojków, STÓJKÓW D.K.11:1811:1827km
STRACHOCIN11:2111:2129km
Stronie Śląskie, Mickiewicza11:2411:2431km
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.11:2632km
KłodzkoStronie Śląskie9,00 zł51min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
Kłodzko, Galeria Twierdza11:553km
KŁODZKO, ul. Kościuszki (targ)11:5811:581km
12:0112:01
Kłodzko, ul. Wyspiańskiego12:0312:031km
ŻELAZNO,ZAMEK12:0912:096km
Żelazno, Kościół12:1312:138km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, “Lech”12:1712:1710km
Ołdrzychowice Kłodzkie, OŁDRZYCHOWICE, Kłodzka, nż.12:2112:2112km
TRZEBIESZOWICE, D.K.12:2512:2516km
TRZEBIESZOWICE, Zamek12:2712:2717km
TRZEBIESZOWICE, PGR12:2912:2919km
Radochów, Jaskinia12:3112:3120km
RADOCHÓW, Kolonia12:3312:3321km
Lądek-Zdrój, ul. Kolejowa D.K.12:3612:3623km
Lądek-Zdrój, Lądek-Zd., Mickiewicza-szpital12:3812:3823km
Lądek-Zdrój, LĄDEK ZDR., ul. M.Konopnickiej12:4012:4024km
Lądek-Zdrój, Stójków, D.K.12:4412:4427km
Strachocin, Stójków12:4712:4729km
Stronie Śląskie, Mickiewicza12:5012:5031km
STRONIE ŚLĄSKIE,MORAWKA.12:5232km