Białystok – Wrocław – jak dojechać? Rozkład jazdy autobusów, pociągów

Jak najłatwiej, jak dojechać z Białegostoku do Wrocławia? Jak dojechać pociągiem, czy autobusem do Wrocławia? Który transport jest najbardziej opłacalny, najszybszy i najwygodniejszy? Zapoznaj się z rozkładem jazdy autobusów i pociągów do Wrocławia!

Autobus z Białegostoku do Wrocławia:

Śr. czas przejazdu:9 godzin 43 minuty
Cena biletu:Od 65zł
Odjazd autobusu::Białystok
Przyjazd autobusem::Wrocław
Odległość:475 km
Przewoźnicy autobusowi::Flixbus

Rozkład jazdy autobusów Białystok – Wrocław, Wrocław – Białystok:

 

Z miastaDo miastaZe stacjiDo stacjiCzas odjazduCzas przyjazduCzas w drodze (h)Cena (zł)PrzewoźnikTyp transportu
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Bushaltestelle, Plac Grunwaldzki4:0013:059:516,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 134:0013:259:2516,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Bushaltestelle, Plac Grunwaldzki7:0015:208:2016,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 137:0015:408:4016,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Bushaltestelle, Plac Grunwaldzki10:0019:559:5516,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 1310:0020:1510:1516,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Bushaltestelle, Plac Grunwaldzki13:0020:357:3516,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 1313:0020:557:5516,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Bushaltestelle, Plac Grunwaldzki18:302:558:2516,17Zak Expressautobus
BiałystokWrocławBiałystok, Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Monte-Casino 10Wrocław (Breslau), Busbahnhof am Hauptbahnhof, ul. Joannitów 1318:303:108:4016,17Zak Expressautobus

 

Udogodnienia dostępne podczas jazdy autobusem:

  • WI-FI dostępne w każdym autobusie
  • Toaleta na pokładzie. 
  • Gniazdo zasilania pod siedzeniami
  • Jeden duży bagaż bezpłatny

 

Pociąg Białystok – Wrocław:

 

Odjazd:Białystok
Przyjazd:Wrocław
Odległość:475 km

 

Rozkład jazdy pociągów i samochodów Białystok – Wrocław:

 

Z miastaDo miastaZe stacjiDo stacjiCzas odjazduCzas przyjazduCzas w drodze (h)Cena (zł)PrzewoźnikTyp transportu
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof7:5814:496:5117,56PKPpociąg
BiałystokWrocławBiałystok, BiałystokWroclaw, Marino9:3014:505:2017,00BlaBlaCarsamochód
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof9:5317:107:1717,56PKPpociąg
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof9:5316:486:5536,74PKPpociąg
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof10:1621:2411:819,18PKPpociąg
BiałystokWrocławBielsk Podlaski, Ogrodowa, 17-100 Bielsk Podlaski, PolskaWroclaw, Nowowiejska, Wrocław, Polska11:0017:406:4016,00BlaBlaCarsamochód
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof11:3819:508:1217,33PKPpociąg
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof16:1622:476:3134,20PKPpociąg
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof17:531:117:1817,33PKPpociąg
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof21:4111:0313:2222,64PKPpociąg
BiałystokWrocławBiałystokWrocław (Breslau), Hauptbahnhof21:415:247:4318,02PKPpociąg

 

Przystanki autobusowe i kolejowe na trasie Białystok – Wrocław, Wrocław – Białystok:

BiałystokWrocławNaN NaN7h:13min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:40
Łapy5:575:5823km
Szepietowo6:146:1549km
Czyżew6:256:2665km
Małkinia Górna, Małkinia6:426:4389km
Łochów7:087:10118km
Tłuszcz7:237:26139km
Wołomin7:367:37155km
Warszawa Wschodnia7:567:59180km
Warszawa Centralna8:058:15184km
Warszawa Zachodnia8:198:21187km
Żyrardów8:408:42227km
Skierniewice8:548:56250km
Koluszki9:159:16289km
Łódź Widzew9:279:32310km
Łódź Chojny9:399:40318km
Pabianice10:0210:03337km
Zduńska Wola10:3410:35365km
Sieradz10:4610:47382km
Kalisz11:1711:19434km
Ostrów Wielkopolski11:3511:36458km
Twardogóra12:0812:09506km
Oleśnica Rataje12:2412:25527km
Wrocław Główny12:5313:04561km
WrocławBiałystokNaN NaN6h:41min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
4:33
Oława4:474:4826km
Brzeg4:564:5741km
Opole Główne5:175:1981km
Lubliniec5:505:51137km
Częstochowa Stradom6:146:16172km
Częstochowa6:216:24174km
Radomsko6:486:49215km
Piotrków Trybunalski7:157:16260km
Koluszki7:397:41299km
Skierniewice7:598:01338km
Żyrardów8:138:15361km
Warszawa Zachodnia8:358:36401km
Warszawa Centralna8:408:55404km
Warszawa Wschodnia9:019:04408km
Wołomin9:239:24433km
Tłuszcz9:349:35449km
Łochów9:479:48470km
Małkinia Górna, Małkinia10:0910:10499km
Czyżew10:2610:27523km
Szepietowo10:3810:39539km
Łapy10:5610:57565km
Białystok11:14589km
BiałystokWrocławNaN NaN7h:46min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
20:56
Łapy21:1421:1623km
Szepietowo21:3221:3349km
Czyżew21:4421:4565km
Małkinia Górna, Małkinia22:0122:0289km
Łochów22:2422:26118km
Tłuszcz22:3822:39139km
Warszawa Wschodnia23:0523:09180km
Warszawa Centralna23:1523:25184km
Warszawa Zachodnia23:2923:31187km
Żyrardów23:5023:52227km
Skierniewice0:040:06250km
Koluszki0:250:26289km
Łódź Widzew0:390:41310km
Łódź Fabryczna0:480:58315km
Łódź Widzew1:041:14320km
Łódź Chojny1:211:22328km
Pabianice1:421:43347km
Zduńska Wola2:102:11375km
Sieradz2:222:24392km
Kalisz2:593:00445km
Ostrów Wielkopolski3:173:19469km
Twardogóra3:523:53516km
Oleśnica Rataje4:094:10538km
Wrocław Nadodrze4:294:30564km
Wrocław Mikołajów4:354:36567km
Wrocław Główny4:424:52571km
Wrocław Nowy Dwór5:015:02578km
Wrocław Leśnica5:075:08585km
BiałystokWrocławNaN NaN7h:13min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:40
Łapy5:575:5823km
Szepietowo6:146:1549km
Czyżew6:256:2665km
Małkinia Górna, Małkinia6:426:4389km
Łochów7:087:10118km
Tłuszcz7:237:26139km
Wołomin7:367:37155km
Warszawa Wschodnia7:567:59180km
Warszawa Centralna8:058:15184km
Warszawa Zachodnia8:198:21187km
Żyrardów8:408:42227km
Skierniewice8:548:56250km
Koluszki9:159:16289km
Łódź Widzew9:279:32310km
Łódź Chojny9:399:40318km
Pabianice10:0210:03337km
Zduńska Wola10:3410:35365km
Sieradz10:4610:47382km
Kalisz11:1711:19434km
Ostrów Wielkopolski11:3511:36458km
Twardogóra12:0812:09506km
Oleśnica Rataje12:2412:25527km
Wrocław Główny12:5313:04561km
BiałystokWrocławNaN NaN11h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
8:49
Białystok Starosielce8:589:004km
Mońki9:349:3543km
Grajewo10:0310:0582km
Ełk10:2310:27103km
Giżycko11:0711:09150km
Kętrzyn11:3411:40180km
Korsze12:0012:01202km
Barczewo12:4412:45254km
Olsztyn Główny12:5813:15269km
Olsztyn Zachodni13:1813:20271km
Ostróda13:4313:45309km
Iława Główna14:0414:06338km
Jabłonowo Pomorskie14:2814:30374km
Wąbrzeźno14:4214:43393km
Kowalewo Pomorskie14:5214:53406km
Toruń Wschodni15:0915:11429km
Toruń Miasto15:1415:16431km
Toruń Główny15:2015:38432km
Inowrocław16:0216:04467km
Mogilno16:2216:24494km
Gniezno16:4216:45523km
Poznań Główny17:1417:39574km
Kościan18:1118:16615km
Leszno18:4718:58642km
Rawicz19:2319:25675km
Żmigród19:3619:38691km
Oborniki Śląskie19:5119:53712km
Wrocław Mikołajów20:0820:10734km
Wrocław Główny20:16738km
BiałystokWrocławNaN NaN7h:46min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
20:56
Łapy21:1421:1623km
Szepietowo21:3221:3349km
Czyżew21:4421:4565km
Małkinia Górna, Małkinia22:0122:0289km
Łochów22:2422:26118km
Tłuszcz22:3822:39139km
Warszawa Wschodnia23:0523:09180km
Warszawa Centralna23:1523:25184km
Warszawa Zachodnia23:2923:31187km
Żyrardów23:5023:52227km
Skierniewice0:040:06250km
Koluszki0:250:26289km
Łódź Widzew0:390:41310km
Łódź Fabryczna0:480:58315km
Łódź Widzew1:041:14320km
Łódź Chojny1:211:22328km
Pabianice1:421:43347km
Zduńska Wola2:102:11375km
Sieradz2:222:24392km
Kalisz2:593:00445km
Ostrów Wielkopolski3:173:19469km
Twardogóra3:523:53516km
Oleśnica Rataje4:094:10538km
Wrocław Nadodrze4:294:30564km
Wrocław Mikołajów4:354:36567km
Wrocław Główny4:424:52571km
Wrocław Nowy Dwór5:015:02578km
Wrocław Leśnica5:075:08585km
WrocławBiałystokNaN NaN11h:4min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
8:00
Wrocław Mikołajów8:058:073km
Oborniki Śląskie8:208:2226km
Żmigród8:358:3747km
Rawicz8:488:5063km
Leszno9:189:1995km
Kościan9:499:56122km
Poznań Główny10:2810:47164km
Gniezno11:1711:18214km
Mogilno11:3511:37244km
Inowrocław11:5511:57271km
Toruń Główny12:2012:22305km
Toruń Miasto12:2512:26307km
Toruń Wschodni12:3012:31309km
Kowalewo Pomorskie12:4812:49331km
Wąbrzeźno12:5812:59345km
Jabłonowo Pomorskie13:1113:12364km
Iława Główna13:3413:36399km
Ostróda13:5413:56429km
Olsztyn Zachodni14:1914:21466km
Olsztyn Główny14:2414:49469km
Barczewo15:0315:04483km
Korsze15:4415:46536km
Kętrzyn16:0816:10558km
Giżycko16:3716:39587km
Ełk17:3017:32635km
Grajewo17:4917:51656km
Mońki18:2218:24694km
Białystok Starosielce18:5418:56733km
Białystok19:04738km
BiałystokWrocławNaN NaN11h:27min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
8:49
Białystok Starosielce8:589:004km
Mońki9:349:3543km
Grajewo10:0310:0582km
Ełk10:2310:27103km
Giżycko11:0711:09150km
Kętrzyn11:3411:40180km
Korsze12:0012:01202km
Barczewo12:4412:45254km
Olsztyn Główny12:5813:15269km
Olsztyn Zachodni13:1813:20271km
Ostróda13:4313:45309km
Iława Główna14:0414:06338km
Jabłonowo Pomorskie14:2814:30374km
Wąbrzeźno14:4214:43393km
Kowalewo Pomorskie14:5214:53406km
Toruń Wschodni15:0915:11429km
Toruń Miasto15:1415:16431km
Toruń Główny15:2015:38432km
Inowrocław16:0216:04467km
Mogilno16:2216:24494km
Gniezno16:4216:45523km
Poznań Główny17:1417:39574km
Kościan18:1118:16615km
Leszno18:4718:58642km
Rawicz19:2319:25675km
Żmigród19:3619:38691km
Oborniki Śląskie19:5119:53712km
Wrocław Mikołajów20:0820:10734km
Wrocław Główny20:16738km
WrocławBiałystokNaN NaN6h:59min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
11:27
Oława11:4311:4426km
Brzeg11:5311:5441km
Opole Główne12:1712:1981km
Lubliniec12:5112:53137km
Częstochowa Stradom13:1613:20172km
Częstochowa13:2513:31174km
Radomsko13:5413:55215km
Piotrków Trybunalski14:2114:22260km
Koluszki14:4514:46299km
Skierniewice15:0415:06338km
Żyrardów15:1815:20361km
Warszawa Zachodnia15:3915:41401km
Warszawa Centralna15:4516:05404km
Warszawa Wschodnia16:1116:14408km
Wołomin16:3216:33433km
Tłuszcz16:4416:46449km
Łochów16:5917:00470km
Małkinia Górna, Małkinia17:2217:23499km
Czyżew17:4017:41523km
Szepietowo17:5117:52539km
Łapy18:0818:09565km
Białystok18:26589km
BiałystokWrocławNaN NaN7h:13min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
5:40
Łapy5:575:5823km
Szepietowo6:146:1549km
Czyżew6:256:2665km
Małkinia Górna, Małkinia6:426:4389km
Łochów7:087:10118km
Tłuszcz7:237:26139km
Wołomin7:367:37155km
Warszawa Wschodnia7:567:59180km
Warszawa Centralna8:058:15184km
Warszawa Zachodnia8:198:21187km
Żyrardów8:408:42227km
Skierniewice8:548:56250km
Koluszki9:159:16289km
Łódź Widzew9:279:32310km
Łódź Chojny9:399:40318km
Pabianice10:0210:03337km
Zduńska Wola10:3410:35365km
Sieradz10:4610:47382km
Kalisz11:1711:19434km
Ostrów Wielkopolski11:3511:36458km
Twardogóra12:0812:09506km
Oleśnica Rataje12:2412:25527km
Wrocław Główny12:5313:04561km
WrocławBiałystokNaN NaN7h:26min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
14:4215:12
Oława15:2815:3027km
Brzeg15:3915:4142km
Opole Główne16:0516:0882km
Lubliniec16:4016:41138km
Częstochowa Stradom17:0417:06173km
Częstochowa17:1117:17175km
Radomsko17:4117:43216km
Piotrków Trybunalski18:0918:11261km
Koluszki18:3418:39300km
Skierniewice18:5718:59339km
Żyrardów19:1119:13362km
Warszawa Zachodnia19:3219:33402km
Warszawa Centralna19:3720:20405km
Warszawa Wschodnia20:2620:28409km
Wołomin20:4620:47434km
Tłuszcz20:5720:58450km
Łochów21:1021:11471km
Małkinia Górna, Małkinia21:3221:33500km
Czyżew21:5021:51524km
Szepietowo22:0122:02540km
Łapy22:1922:20566km
Białystok22:38590km